Летувајте на вториот крак ова лето. Ситонија нуди кристално чисти плажи и недопрена природа! Само 3410 ден. (55 евра) за 1 ноќевање за апартман до 4 луѓе со појадок и вечера во Хотел „Porto Matina“ - Метаморфосис, Ситонија


Со купување на овој ваучер добивате 44 "kupinapopust" поени.

Купи за 3410 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.06.2019  до  30.06.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата истиот ден по потврдата од наша страна дека има слободно соба. 

Добивате:
• 1 ноќевање за апартман до 4 луѓе
 Сместување на база HB (појадок и вечера)
• Соби со фрижидер, сателитска TV, клима.
 WiFi во целиот објект.
• Одлична можност да уживате и да се релаксирате во прекрасната плажа на Метаморфосис.
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Хотел Porto Matina - Metamorfosis“.
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање за апартман до 4 луѓе со појадок и вечера
• Доколку сте заинтересирани за престој во хотелот за различни дати од горенаведените, различен број на ноќевања или лица слободно пишете ни на вибер - 078 439 829 и веднаш ќе провериме. 
• Доколку нема слободни соби во овој хотел, ќе побараме сместување според вашиот буџет во друг хотел/апартман.  
• Сместување во собите по 14:00 часот. Напуштање на собите до 12:00 часот.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. Хотел „Porto Matina“
Метаморфозис, Ситонија
Покажи ми го патот
тел: 078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk

 Задолжителна е претходна резервација на 078/ 439 829 или на е-маил admin@kupinapopust.mk

Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија - се наоѓа на самото крајбрежје на Метаморфози, на неполни 50 m од песочна плажа опремена со лежалки и чадори за сонце. Хотелот располага со игралиште за деца, бар на плажа, ресторан во кој се служат локални специјалитети и се организират традиционална грчка вечер со традиционална музика. Во хотелот се дозволени домашни миленици до 10 кг. 
Сместување: Сите соби се опремени со TV, клима уред фрижидер и балкони со поглед на море.
Хотелски содржини: Рецепција, сеф, ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг – понг, rent a car, бежичен интернет, факс, фотокопир, паркинг...

Плажа: на плажа, 100м од центарот на градот
Спорт и забава: пинг – понг, детско игралиште
Услуга: полупансион (појадок и вечера)

• kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку посредник при резервацијата на хотелот / апартманот / превозот. 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 17 ч. 38 мин.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.