Јули, Август и Септември во Хотел „Acropolis“ - Olympic Beach! До 25% попуст за ноќевање во двокреветна, трокреветна или четворокреветна соба


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 1345 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1793 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 448 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.09.2019  до  31.07.2019 

 Ноќевање во двокреветна соба / Септември - 1345 ден. (22 евра)
 Ноќевање во трокреветна соба / Септември - 1643 ден. (27 евра)
 Ноќевање во четворокреветна соба / Септември - 2092 ден. (34 евра)
 Ноќевање во двокреветна соба / Јули и Август - 1867 ден. (30 евра)
 Ноќевање во трокреветна соба / Јули и Август - 2241 ден. (36 евра)
 Ноќевање во четворокреветна соба / Јули и Август - 2988 ден. (48 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна при мин. остварени 2 ноќевања во период од 01.07 - 30.09.2019 год. 
 Цената на ваучерот е по соба по ноќевање!
 За деца до 3 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 НАПОМЕНА: Туристичката такса за престој е подложна на промени и се плаќа директно во хотелот:
- хотели со 5*: 4 евра од соба од ноќевање
- хотели со 4*: 3 евра од соба од ноќевање
- хотели со 4*: 1.50 евра од соба од ноќевање
- хотели со 1* и 2*: 0.50 евра од соба од ноќевање

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на тел. +306 931 010 078 или на е-маил acropolihotel@gmail.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од
 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail до апартманите како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени ваучери кои претходно сте ги испратиле на e-mail до хотелот.


Str.Areos no.61
Olympic Beach
Покажи ми го патот
тел. +306 931 010 078
е-маил
acropolihotel@gmail.com

 Пред да го купите ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да се информирате за допстапноста на собите на тел. +306 931 010 078 или на е-маил acropolihotel@gmail.com

Хотел „Acropolis“ - Olympic Beach - Сe наоѓа на само 120 метри одалеченост од плажа. Секојa соба е опремен со кујна, сопствено купатило, пешкири, клима уред, сателитска ТВ, бесплатен интеренет пристап, фрижидер и балкон. Хотелот покрај одличниот ентериер и љубезен персонал, има одлична локација 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 19 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 19 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.