Јули, Август и Септември во Хотел „Antique“ - Olympic Beach! До 25% попуст за ноќевање во двокреветна, трокреветна или четворокреветна соба


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 1419 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1892 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 473 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.07.2019  до  31.07.2019 

 Ноќевање во двокреветна соба - 1419 ден. (23 евра)
 Ноќевање во трокреветна соба - 1718 ден. (28 евра)
 Ноќевање во четворокреветна соба - 2839 ден. (46 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна при мин. остварени 2 ноќевања во период од 01.07 - 30.09.2019 год. 
 Цената на ваучерот е по соба по ноќевање!
 За деца до 3 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 НАПОМЕНА: Туристичката такса за престој е подложна на промени и се плаќа директно во хотелот:
- хотели со 5*: 4 евра од соба од ноќевање
- хотели со 4*: 3 евра од соба од ноќевање
- хотели со 4*: 1.50 евра од соба од ноќевање
- хотели со 1* и 2*: 0.50 евра од соба од ноќевање

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на тел. +306 931 010 078 или на е-маил antiquethehotel@gmail.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail до апартманите како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени ваучери кои претходно сте ги испратиле на e-mail до хотелот.


Athinas 10 street
Olympic beach
Покажи ми го патот
тел. +306 979 006 181
e-mail:
antiquethehotel@gmail.com

 Пред да го купите ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО информирајте се за достапноста на соби на тел. +306 979 006 181 или на е-маил antiquethehotel@gmail.com


Antique the Hotel - Olympic beach

Нов и одлично опремен хотел лоциран во срцето на Олимпик бич, Грција. Хотелот е се наоѓа на 150 метри од плажата, 100 метри од локалните продавници и 25 км. од планината Олимп.

Antique the Hotel располага со широка градина и е пријателски расположен кон вашите миленичиња. Располага со кујна опремена со фрижидер и купатило опремено со крпи. Во склоп на хотелот има и голема тераса. Гостите што престојуваат имаат можност да си купат спакувани оброци од страна на хотелот.

Во склоп на хотелот има опција за изнајмување на автомобил. Оваа област е позната по нуркање. Најблискиот аеродром е аеродромот во Солун, кој е на 46 километри од хотелотМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 19 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 19 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.