Се уште не сте одлучиле каде ќе патувате?! Превземете бесплатен купон и дознајте ги промотивните понуди за внимателно одбрани хотели и апартмани во Грција, Турција, Бугарија и Кипар од T.A Papillon Скопје

Истечено Купи како подарок
  • 92 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.07.2018  до  10.08.2018 

 Превземете бесплатен купон и откријте ги промотивните цени на понудите за сместување во Грција, Бугарија, Турција и Кипар.
Издвојуваме:

Одлични понуди за КРИТ ова лето!
Патувајте со Папилон и рзгледајте го широкиот асортиман на понуди за Крит по најповолни цени!

Ве очекуваме за подетални информации на телефонските броеви:

02 312 3477 и 02 3113 387!

Бул. Метропилит Теодосиј Гологанов 39/2 - локал 3
1000, Скопје

Покажи ми го патот
e-маил:
papillon@papillon.com.mk
телефон: 
+389 (0)2 312 34 77
+389 (0)71 24 24 94
+389 (0)2 311 33 87

WEB 
Facebook


Т.А Papillon се вбројува како една од најуспешните туристички агенции во Македонија со голем избор на понуди за сместување во Грција, Турција, Бугарија и Кипар. Меѓу другото ТА Папилон е позната по продажба на билети и организација на патувања за концерти на најпознатите светски ѕвезди кои гостуваат на Балкансите простори и Европа. Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 5 дена и 4 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 4 дена и 12 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 5 дена и 4 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 4 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач