Викенд патувања до Острошки Манастир во месец Јуни, Јули и Август! 55% попуст или 1000 ден. за тридневен аранжман во Острошки Манастир + автобуски превоз + посета на Манастирот Дајбабе + посета на Суто море / Шушањ за термин по Ваш избор заедно со T.A „Vista Turs“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 1000 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2200 ден.
    • Попуст 55%
    • Заштедуваш 1200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.06.2019  до  31.07.2019 

Добивате:
 Тридневен аранжман во Острошки манастир
 Посета на Манастирот Дајбабе
 Посета на Суто море / Шушањ
 Организиран автобуски превоз
 Термини по Ваш избор:
- 21.06 - 23.06
- 28.06 - 30.06
- 05.07 - 07.07
- 12.07 - 14.07
- 19.07 - 21.07
- 26.07 - 28.07
- 09.08 - 11.08
- 16.08 - 18.08
- 23.08 - 25.08
 Можност за незаборавен викенд. 
Појаснување:
 Поаѓање во 23:30 часот од Дрводекор.
Програма на патувањето:
 1 ДЕН (петок):
- Состанок со групата во 23:30 часот на пракингот пред хотел ВИП спроти саем. Се патува преку граничен премин Блаце во Косово, Албанија и Црна Гора. (ноќно возење). 
 2 ДЕН (сабота):
- Пристигнување во Црна Гора и посета на манастирот Дајбабе. (Успение на Пресвета Богородица) и негова посета како и поклонување пред моштите на свети Симеон Дајбабски, по што се упатуваме кон Острог,  сместување во манастирот. 
 3 ДЕН (недела):
- Во утринските часови присуствување на утринската Литургија. Во договореното време заминување кон Суто Море / Шушањ, слободно време за индивидуални активности. Во попладневните часови тргнување кон Скопје
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на 02/ 3 201 070 или 02/ 3 201 080 или пишете ни на на е-маил - vistaturs@yahoo.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 локал 2
Нас. Аеродром
(спроти Скопјанка, 
после Нова железничка станица)
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 201 070
02/ 3 201 080
е-маил
vistaturs@yahoo.com
Раб време:
пон - пет
09:00 - 17:00ч

сабота
10:00 - 15:00ч
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02/ 3 201 070 или 02/ 3 201 080 пишете на е-маил vistaturs@yahoo.com

• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!


T.A Vista Turs

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 19 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 19 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.