Викенд патување во Будва, Дубровник, Острог, Цетинње и Бар - 24.05 - 26.05.2019 год.! 25% попуст или 3750 ден. за  2 ноќевања за 1 лице со појадок и сместување во Хотел „Грбаљ 3*“ + автобуски превоз заедно со Т.А „Бисер Пром“

Со купување на овој ваучер добивате 35 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4980 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 1230 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.05.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Автобуски превоз на релација Скопје - Будва - Острог - Подгорица - Цетиње - Бар - Котор - Скопје
 2 ноќевањеa со појадок
 Сместување во Хотел „Грбаљ 3*“ - Будва
 Туристичка такса
 Посета на Подгорица, Острог, и Бар
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице и е валидна во период од 08.03 - 10.03.2019 год.
 Поаѓање во 01:00 часот од пред Дрво декор.
Доплати:
 Патничко осигурување
 Факултативна посета на Дубровник - 15 евра по лице
 Превозот од долниот до горниот манстир Острог (чини 1 евро по човек)
Програма на патувањето:
 1 ден - 24.05.2019 год. - Состанок со групата во 0:45 на Дрводекор. Поаѓање за Острог во 01:00 часот. Се патува преку Косово,Албанија и Црна Гора  со попатни застанувања заради одмор на групата.Пристигнување во Подгорица околу 09:00 часот . Пауза. По паузата заминување за Острошки манастир сместен во високо карпестиот предел и во договорено време заминување за Будва со  панорамско разгледување на Цетиње. Сместување во хотел.  Ноќевање
 2 ден - 25.05.2019 год. - Појадок. По појадокот факултативен целодневен излет до  Дубровник.Враќање во хотелот .Ноќевање
 3 ден - 26.05.2019 год. - Појадок. По појадокот напуштање на хотелот и заминување кон Бар. Пауза од неколку часа и заминување за Скопје со попатни Паузи. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на тел. 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 или пишете на biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдиме дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул. Кеј 13 Ноември бб
Кај Дрво Декор, Скопје
тел. 02/ 3 228 603 
02/ 3 226 380
e-mail:
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
WEB

 По превземање на бесплатниот купон се јавувате во агенцијата на тел. 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 за да кажете Име и Презиме и контакт тел. како би направиле резервација на место во автобусот
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 4 дена и 12 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 12 ч.
 3 Купувачи
Апарат за крофни
Online Shopping Mk
Апарат за крофни
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 12 ч.
 27/30 Купувачи
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање - 56%
Online Shopping Mk
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање
Уште 4 дена и 12 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп
Online Shopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач