Викенд патување во Будва, Дубровник, Острог, Цетинње и Бар - 24.05 - 26.05.2019 год.! 25% попуст или 3750 ден. за  2 ноќевања за 1 лице со појадок и сместување во Хотел „Грбаљ 3*“ + автобуски превоз заедно со Т.А „Бисер Пром“

Со купување на овој ваучер добивате 35 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4980 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 1230 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.05.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Автобуски превоз на релација Скопје - Будва - Острог - Подгорица - Цетиње - Бар - Котор - Скопје
 2 ноќевањеa со појадок
 Сместување во Хотел „Грбаљ 3*“ - Будва
 Туристичка такса
 Посета на Подгорица, Острог, и Бар
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице и е валидна во период од 08.03 - 10.03.2019 год.
 Поаѓање во 01:00 часот од пред Дрво декор.
Доплати:
 Патничко осигурување
 Факултативна посета на Дубровник - 15 евра по лице
 Превозот од долниот до горниот манстир Острог (чини 1 евро по човек)
Програма на патувањето:
 1 ден - 24.05.2019 год. - Состанок со групата во 0:45 на Дрводекор. Поаѓање за Острог во 01:00 часот. Се патува преку Косово,Албанија и Црна Гора  со попатни застанувања заради одмор на групата.Пристигнување во Подгорица околу 09:00 часот . Пауза. По паузата заминување за Острошки манастир сместен во високо карпестиот предел и во договорено време заминување за Будва со  панорамско разгледување на Цетиње. Сместување во хотел.  Ноќевање
 2 ден - 25.05.2019 год. - Појадок. По појадокот факултативен целодневен излет до  Дубровник.Враќање во хотелот .Ноќевање
 3 ден - 26.05.2019 год. - Појадок. По појадокот напуштање на хотелот и заминување кон Бар. Пауза од неколку часа и заминување за Скопје со попатни Паузи. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на тел. 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 или пишете на biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдиме дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул.  Кеј 13-ти Ноември б.б
Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 3 228 603
02/ 3 226 380
е-маил
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
Facebook
Web

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02 /3 228 603 или на 02 /3 226 380 пишете на е-маил biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com

• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 3 дена и 9 ч.
 13 Купувачи
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 3 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Воздушна софа - Lazy Bag
NikMit
Воздушна софа - Lazy Bag
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 4 дена и 4 ч.