12% попуст или само 2180 ден. за повратен автобуски билет од Скопје до град по избор на Црногорско приморје секој ден со Т.А. Идеал Превоз!

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Купи за 2180 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2480 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.07.2017  до  12.08.2017 

Добивате: 
Повратен автобуски билет
 Превоз на релација -  Скопје - град по избор на Црногорско приморје - Скопје
 Превоз до следните градови:
 Херцег Нови
 Тиват
 Будва
 Свети Стефан
 Петровец
 Суто море
 Бар
 Улцињ
 Превоз со високотуристички автобуси
• Реализација на превозот - секој ден.
 Уживање на песочните плажи на Јадранско море. 
Појаснување: 
• Пред купувањето на ваучерот, задолжително направете предрезервација - јавете се на 078 684 392 или на 02 3119 006  и информирајте се дали има слбодни места. 
• По добиената потврда информација купето го ваучерот. 
• Еден ваучер во вредност од 2180 ден. е наменет за едно лице.
• По купувањето на ваучерот јавете се во агенцијата за да ја потврдите претходно направенате предрезервација
Програма на патувањето: 
• Поаѓање од Скопје: секој ден во 23.00 часот преку Албанија и Косово (новиот пат) од Дрводекор
• Враќање од Црна Гора: 
• Херцег Нови: 18 часот
• Тиват: 18:45 часот
• Будва: 19:30 часот
• Свети Стефан 19:40
• Петровец: 20:00 часот
• Суто море: 20:30 часот
• Бар: 20:40 часот
• Улцињ: 21:30 часот
• Патувањето може да се одвива само со лична карта (не е задолжително да се поседува пасош)
• За патување до Херцег Нови, потребна е доплата од 310 ден. директно во агенцијата
• За патувањето важат општите услови на Агенцијата. 



Кеј 13ти Ноември бб
Покажи ми го патот
телефон: 078 684 392 
02 3119 006 
маил: idealprevoz@yahoo.com
web
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на термин, во агенцијата на маил:idealprevoz@yahoo.com или на телефон: 078 684 392; 02 3119 006 
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!


Т. А. Идеал Превоз
За прекрасно и безгрижно патување, препуштете ја организацијата на Т.А. Идеал Превоз. 
Вршат организан превоз низ цела Македонија и надвор со високотуристички автобус, организираат секакви видови на патувања, екскурзии, семинари, шопинг тури.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прослава на детски роденден (јули/август) - 62%
Игротека „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“
Прослава на детски роденден (јули/август)
Уште 4 дена и 3 ч.
 
  • 950 ден.
  • 2500 ден.
Ноќевање на база All Inclusive + користење на СПА - 39%
Хотел „Bansko SPA & Holidays“
Ноќевање на база All Inclusive + користење на СПА
Уште 1 ден и 20 ч.
 
  • 1426 ден.
  • 2356 ден.
Третман за лумбален синдром и болки во кичмата - 35%
Центар за физикална и кинезитерапија „LASER MED“ - нас. Аеро...
Третман за лумбален синдром и болки во кичмата
Уште 3 дена и 3 ч.
 1 Купувач
  • 390 ден.
  • 600 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база All INCLUSIVE(01.09 - 30.09) - 58%
Хотел Царевец- Златни Песоци, Бугарија
1 ноќевање за 1 лице на база All INCLUSIVE(01.09 - 30.09)
Уште 20 ч. 56 мин.
 
  • 125 ден.
  • 2500 ден.
1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE(01.09 - 30.09) - 69%
Hotel „Dana Palace***“ - Златни песоци, Бугарија
1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE(01.09 - 30.09)
Уште 21 ч. 11 мин.
 
  • 125 ден.
  • 3720 ден.
1 ноќевањe за едно лице на база ALL INCLUSIVE(01.09 до 30.09) - 72%
“Hotel Dana Park**“ - Златни песоци, Бугарија
1 ноќевањe за едно лице на база ALL INCLUSIVE(01.09 до 30.09)
Уште 20 ч. 47 мин.
 
  • 95 ден.
  • 3348 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база Аll Inclusive Light + користење на СПА  - 38%
Хотел „Glazne****“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база Аll Inclusive Light + користење на С...
Уште 4 дена и 20 ч.
 
  • 1457 ден.
  • 2356 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HBТермини Јули, Август и Септември - 36%
Хотел „Belvedere****“ - Банско
1 ноќевање за 1 лице на база HBТермини Јули, Август и Септември
Уште 20 ч. 39 мин.
 
  • 1674 ден.
  • 2604 ден.
Ноќевање, All Inclusive Light + прекрасен СПА центар - 39%
Aparthotel Trinity - Банско
Ноќевање, All Inclusive Light + прекрасен СПА центар
Уште 1 ден и 20 ч.
 
  • 1426 ден.
  • 2356 ден.
Индивидуална психотераписка сеанса (90 минути) - 67%
“Гешталт институт“
Индивидуална психотераписка сеанса (90 минути)
Уште 2 дена и 3 ч.
 
  • 490 ден.
  • 1500 ден.
Брановидно ренде - 31%
Кујнски помагала „Borner“
Брановидно ренде
Уште 4 дена и 20 ч.
 
  • 690 ден.
  • 999 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база All INCLUSIVE(17.07 - 31.08) - 52%
Hotel „Царевец**“- Златни Песоци
1 ноќевање за 1 лице на база All INCLUSIVE(17.07 - 31.08)
Уште 20 ч. 37 мин.
 28 Купувачи
  • 155 ден.
  • 2500 ден.
1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE(17.07 - 31.08) - 66%
Hotel „Dana Palace***“ - Златни песоци, Бугарија
1 ноќевање за едно лице на база ALL INCLUSIVE(17.07 - 31.08)
Уште 20 ч. 37 мин.
 18 Купувачи
  • 155 ден.
  • 3720 ден.
1 ноќевањe за едно лице на база ALL INCLUSIVE(17.07 до 31.08) - 67%
“Hotel Dana Park**“ - Златни песоци, Бугарија
1 ноќевањe за едно лице на база ALL INCLUSIVE(17.07 до 31.08)
Уште 20 ч. 37 мин.
 36 Купувачи
  • 125 ден.
  • 3348 ден.
Ноќевање за едно лице на база All Inclusive! - 14%
T.A Фибула Травел, Скопје
Ноќевање за едно лице на база All Inclusive!
Уште 4 дена и 21 ч.
 
  • 3658 ден.
  • 4278 ден.
Депилација на нозе со топол восок за мажи - 40%
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Депилација на нозе со топол восок за мажи
Уште 4 дена и 20 ч.
 1/5 Купувач
  • 390 ден.
  • 650 ден.
Ноќевање, All Inclusive + СПА центар (јули, август) - 46%
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Ноќевање, All Inclusive + СПА центар (јули, август)
Уште 1 ден и 20 ч.
 30 Купувачи
  • 148 ден.
  • 2850 ден.
Острошки манастир во Црна Гора Термин (29.07 - 30.07.2017) - 33%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Острошки манастир во Црна Гора Термин (29.07 - 30.07.2017)
Уште 1 ден и 3 ч.
 
  • 1660 ден.
  • 2460 ден.
Eднодневно уживање на Халкидики - ЦЕЛ ЈУЛИ - 24%
T.A. „Идеал Превоз“, Скопје
Eднодневно уживање на Халкидики - ЦЕЛ ЈУЛИ
Уште 1 ден и 20 ч.
 5 Купувачи
  • 990 ден.
  • 1300 ден.
Повратен автобуски билет Скопје - Дојран - Валандово - Скопје - 17%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Повратен автобуски билет Скопје - Дојран - Валандово - Скопје
Уште 1 ден и 3 ч.
 1 Купувач
  • Превземи купон
  • 600 ден.
Повратен автобуски билет Скопје - Охрид - Скопје - 17%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Повратен автобуски билет Скопје - Охрид - Скопје
Уште 4 дена и 20 ч.
 22 Купувачи
  • Превземи купон
  • 600 ден.
Скопје - Бугарско приморје - Скопје (секој ден од 14-ти јули до 03-ти септември) - 7%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Скопје - Бугарско приморје - Скопје (секој ден од 14-ти јули до 0...
Уште 4 дена и 20 ч.
 18 Купувачи
  • Превземи купон
  • 2790 ден.
Ноќевање во комплетно уредени апартмани + базен и лежалки - 47%
„Christina Studios 3*“, Lygia, Лефкада
Ноќевање во комплетно уредени апартмани + базен и лежалки
Уште 1 ден и 20 ч.
 
  • 1240 ден.
  • 2320 ден.
Ноќевање во студио, апартман со 1 спална или апартман со 2 спални!
T.A Фибула Травел, Скопје
Ноќевање во студио, апартман со 1 спална или апартман со 2 спални...
Уште 4 дена и 20 ч.
 
  • од 2046 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB (ноќевање + појадок и вечера)Термин Јули, Август и Септември - 16%
Olympic Bibis - Ситонија
1 ноќевање за 1 лице на база HB (ноќевање + појадок и вечера)Терм...
Уште 20 ч. 37 мин.
 
  • 2930 ден.
  • 3500 ден.
Ноќевање во двокреветна соба!
Хотел St. George Palace****- Банско, Бугарија
Ноќевање во двокреветна соба!
Уште 4 дена и 20 ч.
 
  • 806 ден.
Деколорирање со специјален деколороант на Италијанскиот бренд DECO Native - 51%
Фризерско студио „Перфект“ - Капиштец
Деколорирање со специјален деколороант на Италијанскиот бренд DEC...
Уште 4 дена и 3 ч.
 
  • 990 ден.
  • 2000 ден.