Лето во Сончев Брег! Ноќевање со појадок во Hotel Veris 3*, цена од 620 ден.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.06.2021  до  30.11.2021 
Добивате:
Понудата е по лице за ноќевање со појадок во термин по избор
Опции на понудата:


Ноќевања со појадок  (12.06 - 19.06.2021) 620 ден. (10 еур)
Ноќевања со појадок  (19.06 - 26.06.2021) 775 ден. (13 еур)
Ноќевања со појадок  (26.06 - 03.07.2021) 868 ден. (14 еур)
Ноќевања со појадок  (03.07 - 10.07.2021) 930 ден. (15 еур)
Ноќевања со појадок  (10.07 - 20.07.2021) 1,085 ден. (18 еур)
Ноќевања со појадок  (20.07 - 10.08.2021) 1,178 ден. (19 еур)
Ноќевања со појадок  (10.08 - 21.08.2021) 1,085 ден. (18 еур)
Ноќевања со појадок  (21.08 - 31.08.2021) 868 ден. (14 еур)

Во понудата е вклучено:
*За закуп на соба потребно е да престојувате мин. 2 лица, односно 2 купони за едно ноќевање 
*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
*Превозот не е вклучен во понудата 
-Ноќевањe со појадок во Hotel Veris 3***
-Користење на базент, лежалки и чадори
-Интернет

УСЛОВИ
Превозот не е вклучен во понудата
За закуп на соба потребно е да престојувате мин. 2 лица, односно 2 купони за едно ноќевање 
Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
Појадокот е на база шведска маса
Ваучерот може да се искористи од 12.06.2021 до 31.08.2021
Важат општите услови на СКТМ и Т.А. Купи на попуст
Препорачуваме задолжително патничко осигурување

Доплати:
Доплата за туристичка такса  во хотел Верис - 2 € од ден (директно на рецепција)     
За едно дете до 11.99 години сместувањето е бесплатно
За две деца до 11.99 години се наплаќа како за 3 возрасни лица    

За влез во Бугарија е потребно:
Антигенски тест не постар од 48 часа
Потврда за прележана Ковид инфекција (позитивен PCR резултат ) не постар од 6 месеци
Деца до 4,99 години е дозволен влез без никакви услови и ограничувања 
Негативен PCR тест (не постар од 72 часа)
Потврда за вакцинација (минимум 14 дена по примена втора доза на вакцина)

ОПИС
Хотелот е сместен во самиот центар на Сончев Брег и е на оддалеченост од 300 метри од централната плажа. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа автобуската станица, пазарот , најпознатите дискотеки и кафулиња на целиот комплекс.
Хотелот располага со 42 двокреветни, 14 трокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со тоалет, фен, телевизор со кабелска телевизија, телефон, централна клима, ладилник, балкон.
Во рамките на хотелот има: ресторан, лоби бар, базент, паркинг, рецепција, сеф.Сончев Брег е најголемиот и најпознатиот туристички комплекс.
Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-FiВо склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, централна клима, тоалет, балкон.
Хотелот Верис е идеален избор за Вашиот опуштен и безгрижен одмор . Тука може да се насладите на првокласната услуга и стил на хотелот во мирна атмосфера.
Препознатлив е по својата 8 км долга песочна плажа, незаборавната забава во многубројните ресторани, кафулиња, барови и дискотеки кои работат до раните утрински часови, шопинг продавници и трговски центри, забавни паркови за најмладите. Едноставно, место за сите генерации.

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.
Организатор на патувањето е ТА Бисер Пром.
Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665.

Груп Поинт ДООЕЛ поседува лиценца Б за вршење на туристичка дејност.

Кај нас секогаш ќе најдете одлични понуди со супер цени. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FORCE црвен - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE црвен
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FORCE сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE сив
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FORCE зелен - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE зелен
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 20%
Kupinapopust.mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 6 дена и 7 ч.
 9 Купувачи
Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FORCE црн со бело - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE црн со бело
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FLEX - 14%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Канцелариски стол UNI - 31%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол UNI
Уште 6 дена и 7 ч.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 6 дена и 7 ч.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 6 дена и 7 ч.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 6 дена и 7 ч.