1550 ден. (25 евра) за 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive + бесплтано користење на надворешен базен со лежалки во период од 20.05 - 15.06.2019 год. во Хотел „Central 4*“ - Златни Песоци, Бугарија

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 1550 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.05.2019  до  15.06.2019 

Со купон од 155 ден. и доплата во хотелот на рецепција од 1395 ден. (22.5 евра) добивате:

 Ноќевање за 1 лице на база All Inclusive
 Бесплатно користење на надворешен базен со лежалки
 Фитнес сала
 Опуштете се и почувствувајте ги примамливите топли сончеви зраци кои создаваат вистинско расположение!
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за 1 ноќевање во период од 20.05 - 15.06.2019 год.
 Понудата е валидна за минимум 2 ноќевања при максимално искористување на редновните легла во собата за што би Ви биле потребни 4 купони
Доплати:
• За деца од 0 - 1.99 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
• Прво дете од 2 - 11.99 год. сместено со двајца возрасни на дополнително легло се сместува БЕСПЛАТНО
• Второ дете од 2 - 11.99 год. сместено со двајца возрасни на дополнително легло плаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
Програма All Inclusive:
• Појадок: 08:00 - 10:00 часот
• Ужинка: 10:30 - 11:30 часот
• Ручек: 12:00 - 14:00 часот
• Ужинка: 15:00 - 17:00 часот
• Вечера: 18:00 - 20:00 часот
• Пијалоци: 10:30 - 20:00 - бугарски алкохол (виски, водка, ракија, џин, текила, ракија, мастика, нане, рум, ликер, пиво и пенливо вино), газирани безалкохолни пијалоци, сок, чај и вода
• Кафе: 08:00 - 20:00 часот
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот +359 523 554 22 или да испратите e-mail на info@hotelcentral.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете ваучерот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Варна 007
Златни Песоци, Бугарија
Покажи ми го патот
тел.
 +359 523 554 22
е-маил
info@hotelcentral.bg
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел. +359 523 554 22 или на е-маил info@hotelcentral.bg

Хотел „Central 4*“ - Златни Песоци, Бугарија
Меѓу природнo зеленило и само 150 метри од морскиот брег, хотел Централ е лоциран во срцето на Златните Песоци - еден од најубавите и луксузни бугарски црноморски одморалишта, познат по својот уникатен спој од сценскi плажи, топло сонце и сина морска вода.

Ве повикуваме да се впуштате во сосема нови сензации, ослободувајќи се од стрес и напнатост, и оттргнувањето на бурниот ритам на вашиот зафатен ден. Дајте си извонреден подарок и грижете се за себе - здравјето е убавина. Уживајте!

- Класични масажи

- Хидротерапија (тангенторна бања)

- Финска и инфрацрвена сауна

- Студио за убавина

- Фризер

- Маникир и педикир

- 24-часовна докторска канцеларија

- Отворен базен

- Фитнес соба

- Тенис на маса

- Фудбал

- Билијард

- Сала на забавни игри

Ако барате силни искуства и разновидни спортови, Златните Песоци има нешто да понудат - тениски игралишта, мини голф, одбојка на плажа до слајдови на вода и аква парк. На плажа комплексот нуди различни спортови на вода, како што се водни тркала, скијање на вода, падобран за вода, сурфање на ветер, јахти за прошетки...

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Термин - 23.04 - 08.05.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Термин - 23.04 - 08.05.2019 год.
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Термин - 01.05 - 01.07.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Термин - 01.05 - 01.07.2019 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black - 39%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Sports Action Camera HD 4K (30fps Wi-Fi) Black
Уште 3 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин: 26.04 - 29.04.2019 год. - 17%
T.A „Balkan Express Travel“
Велигденска понуда - Термин: 26.04 - 29.04.2019 год.
Уште 3 дена и 13 ч.
 4 Купувачи