Ноќевање, ноќевање со појадок или појадок и вечера за 1 лице во двокреветно студио, апартман со една или две спални во период од 10.09 - 30.09.2019 год. во прекрасниот Apart Hotel & SPA ,,Orbilux" - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.09.2019  до  31.10.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно студио - 837 ден. (13.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во апартман со две спални - 899 ден. (14.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветно студио - 930 ден. (15 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок во апартман со две спални - 992 ден. (16 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во апартман со една спална 1023 ден. (16.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок во апартман со една спална - 1116 ден. (18 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно студио - 1302 ден. (21 евро)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со две спални 1364 ден. (22 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална - 1488 ден. (24 евра)

Појаснување:
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице сместено во студио, апартман со една или две спални при максимално искористување на капацитетот за соодветната опција.
 Понудата е валидна во период од 10.09 - 30.09.2019 год.
 Во период од 21.09 - 22.09.2019 год. нема слободни соби во хотелот!
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За деца до 2,99 год. сместувањето е бесплатно.
 За деца од 3 - 11,99 сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен 
 За деца од 3 - 11,99 сместени на редовно легло се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
 За трет возрасен и деца над 12 год. потребно e да се купи купон и се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
• За единечно сместување во двокреветно студио потребно е да доплатите 21.5 евро за ноќевање, 24 евра за ноќевање со појадок и 33.5 евра за ноќевање со појадок и вечера
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
Сместувачки капацитети:
1. Двокреветно студио:

 2 возрасни + 1 дете до 12 год.
2. Апартман со една спална:
• 2 возрасни + 2 деца до 12 год
3. Апартман со две сплани:
 4 возрасни + 2 деца до 12 год.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 896 742 052 или да испратите e-mail на reservations@orbilux.bg за да резервирате соба.
 По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот
 Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Банско, ул: 7 Тодорини очи, Bulgaria
Покажи ми го патот
Тел: +359 896 742 052
e-mail:
reservations@orbilux.bg
Web

• Потребна е претходна резервација во хотелот на тел: +359 896 742 052 или на e-mail: reservations@orbilux.bg

Apart Hotel & SPA ,,Orbilux - Банско
Место каде што можете да се забавувате и да уживате во убавината на зимската природа и ски искуствата! Комбинација на најдоброто од современиот начин на живот со традиција на стара архитектура. Со своите убавини и одлични услови Orbilux гарантира незаборавно сместување и рекреација! Хотелот располага со сопствен базен, ресторан, спа центар и други дополнителни услуги кои го прават Orbilux совршено место за семеен одмор, одлична релаксација како и за постојано живеење!


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интима и надусници) + педикир со гел лак - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интим...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро масажа и 1 антицелулитна масажа - 59%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Влошки од мемори пена - 67%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 2 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 70%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Чорапи против проширени вени - Zip Sox - 70%
NikMit
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Перниче за патување - Bestway
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Перниче за патување - Bestway
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Ножна пумпа
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ножна пумпа
Уште 2 дена и 3 ч.
 
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Ламба за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ламба за во автомобил
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Хидраулична дигалка - крокодилка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Хидраулична дигалка - крокодилка
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Слушалки - TREQA EP-712
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Слушалки - TREQA EP-712
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Advanced FHD - камера за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Advanced FHD - камера за во автомобил
Уште 2 дена и 3 ч.
 
New Tech - камера за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
New Tech - камера за во автомобил
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Воздушен компресор DC12V
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Воздушен компресор DC12V
Уште 2 дена и 3 ч.