Ноќевање, ноќевање со појадок или појадок и вечера за 1 лице во двокреветно студио, апартман со една или две спални во период од 10.09 - 30.09.2019 год. во прекрасниот Apart Hotel & SPA ,,Orbilux" - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 84 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.09.2019  до  30.09.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно студио - 837 ден. (13.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во апартман со две спални - 899 ден. (14.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветно студио - 930 ден. (15 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок во апартман со две спални - 992 ден. (16 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во апартман со една спална 1023 ден. (16.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок во апартман со една спална - 1116 ден. (18 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во двокреветно студио - 1302 ден. (21 евро)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со две спални 1364 ден. (22 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална - 1488 ден. (24 евра)

Појаснување:
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице сместено во студио, апартман со една или две спални при максимално искористување на капацитетот за соодветната опција.
 Понудата е валидна во период од 10.09 - 30.09.2019 год.
 Во период од 21.09 - 22.09.2019 год. нема слободни соби во хотелот!
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За деца до 2,99 год. сместувањето е бесплатно.
 За деца од 3 - 11,99 сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен 
 За деца од 3 - 11,99 сместени на редовно легло се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
 За трет возрасен и деца над 12 год. потребно e да се купи купон и се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
• За единечно сместување во двокреветно студио потребно е да доплатите 21.5 евро за ноќевање, 24 евра за ноќевање со појадок и 33.5 евра за ноќевање со појадок и вечера
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
Сместувачки капацитети:
1. Двокреветно студио:

 2 возрасни + 1 дете до 12 год.
2. Апартман со една спална:
• 2 возрасни + 2 деца до 12 год
3. Апартман со две сплани:
 4 возрасни + 2 деца до 12 год.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 896 742 052 или да испратите e-mail на reservations@orbilux.bg за да резервирате соба.
 По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот
 Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Банско, ул: 7 Тодорини очи, Bulgaria
Покажи ми го патот
Тел: +359 896 742 052
e-mail:
reservations@orbilux.bg
Web

• Потребна е претходна резервација во хотелот на тел: +359 896 742 052 или на e-mail: reservations@orbilux.bg

Apart Hotel & SPA ,,Orbilux - Банско
Место каде што можете да се забавувате и да уживате во убавината на зимската природа и ски искуствата! Комбинација на најдоброто од современиот начин на живот со традиција на стара архитектура. Со своите убавини и одлични услови Orbilux гарантира незаборавно сместување и рекреација! Хотелот располага со сопствен базен, ресторан, спа центар и други дополнителни услуги кои го прават Orbilux совршено место за семеен одмор, одлична релаксација како и за постојано живеење!

Рецепција

Ресторан

Лоби бар 

Фитнес сала

Сауна и парна бања 

Базен

Сала за масажи

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 5 дена и 4 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 5 дена и 4 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 5 дена и 4 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач