Посетете ја Бугарија ова лето! Со бесплатен купон заштедувате 7% од редовната цена и доплаќате само 2600 ден. во реномираната туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“ за повратен автобуски билет Скопје - Бугарско приморје - Скопје (секој ден од 14-ти јули до 03-ти септември)

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 2790 ден.
  • Попуст 7%
  • Заштедуваш 190 ден.
 • 21 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  13.07.2017  до  03.09.2017 

Добивате:
• Повратен билет за Скопје - Бургас - Поморие - Несебар - Сончев Брег - Скопје
 Можност за незаборавен летен одмор во Бугарија. 
Појаснување:
 Билет во еден правец и за деца до 12 години - 1860 денари
 Купонот може да се користи веднаш и истиот важи се до 03.09.2017 година. 
• Задолжително е купонот испечатен да го приложите во агенцијата и на тој начин го добивате попустот.
 Потребно е еден ден пред патувањето да се јавите во агенцијата со цел да го потврдите Вашето присуство. Резервацијата и продажбата на билетите во Бисер Пром е минимум 24 часа пред датумот за поаѓање.
 Термини за поаѓање:
- од Скопје во 21.00 часот
- од Куманово во 21.30 часот
- од Крива Паланка во 22.00 часот
 Термини за враќање по македонско време:
- од Сончев Брег во 14:30 часот
- од Несебар во 15:00 часот
- од Поморие во 15:30 часот
- од Бургас во 16:00 часот
 Термини за ЈУЛИ
- Поаѓање од Скопје: 14.07.2017, 16.07.2017, 17.07.2017, 19.07.2017, 20.07.2017, 21.07.2017, 22.07.2017, 23.07.2017, 25.07.2017, 27.07.2017, 28.07.2017, 29.07.2017, 30.07.2017 и 31.07.2017
- Поаѓање од Сончев Брег: 05.07.2017, 08.07.2017, 11.07.2017, 15.07.2017, 17.07.2017, 18.07.2017, 20.07.2017, 21.07.2017, 22.07.217, 23.07.2017, 24.07.2017, 26.07.2017, 28.07.2017, 29.07.2017, 30.07.2017 и 31.07.2017.
• Термини за АВГУСТ
- Поаѓање од Скопје: 01.08.2017, 03.08.2017, 05.08.2017, 07.08.2017, 09.08.2017, 11.08.2017, 14.08.2017, 17.08.2017, 19.08.2017, 22.08.2017, 25.08.2017 и 29.08.2017.
- Враќање од Сончев Брег: 02.08.2017, 04.08.2017, 06.08.2017, 08.08.2017, 10.08.2017, 12.08.2017, 15.08.2017, 18.08.2017, 20.08.2017, 22.08.2017, 26.08.2017 и 30.08.2017.
• Термини за СЕПТЕМВРИ
- Поаѓање од Скопје: 02.09.2017
- Враќање од Сончев Брег: 03.09.2017
• За сите подетални информации јавете се во агенцијата на 02/ 3228 - 603


 Кеј 13 Ноември б.б Скопје (Кај Дрво Декор)

 тел. 02/ 3228 - 603


 e-mail: 
biserprom@t-home.mk

 Facebook

 WEB

 Задолжително е пријавување во агенцијата и соопштување на единствениот код од ваучерот издаден од kupinapopust.mk

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Масичка со 2 столчиња за деца - модел LATT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
 Масичка со 2 столчиња за деца - модел LATT
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 2356 ден.
Над - душек со димензии 200 х 140 цм - модел TALGJE / Шифра 802.982.33
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Над - душек со димензии 200 х 140 цм - модел TALGJE / Шифра 802.9...
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 6634 ден.
Декоративно огледало во бела или црна боја - модел MALMA
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Декоративно огледало во бела или црна боја - модел MALMA
Уште 8 дена и 22 ч.
 6 Купувачи
 • 205 ден.
ТВ комода во црна или бела боја - модел BRIMNES
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во црна или бела боја - модел BRIMNES
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 7626 ден.
Мини фотеља - модел TULISTA / Шифра 200.402.41
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Мини фотеља - модел TULISTA / Шифра 200.402.41
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 8184 ден.
Биро во темно кафена или бела боја - модел MICKE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Биро во темно кафена или бела боја - модел MICKE 
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 6634 ден.
Биро во кафена или бела боја - модел BRUSALI
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Биро во кафена или бела боја - модел BRUSALI
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 5146 ден.
Биро во бела боја - модел MICKE / Шифра 099.030.14
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Биро во бела боја - модел MICKE / Шифра 099.030.14
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 9672 ден.
Детска масичка во бела боја - модел KRITTER
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Детска масичка во бела боја - модел KRITTER
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 2542 ден.
Детско столче во бела боја - модел KRITTER
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Детско столче во бела боја - модел KRITTER
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 1550 ден.
Душек со пена за бебешко креветче - модел SKONAST
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Душек со пена за бебешко креветче - модел SKONAST
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 6076 ден.
Удобен душек за кревет за вашето дете - модел JATTETROT 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Удобен душек за кревет за вашето дете - модел JATTETROT 
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 6634 ден.
Класичен детски душек за креветче - модел VYSSA SNOSA 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Класичен детски душек за креветче - модел VYSSA SNOSA 
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 2046 ден.
Душек за детско креветче во сина боја - модел VYSSA VACKERT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Душек за детско креветче во сина боја - модел VYSSA VACKERT
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 5642 ден.
Бебешко креветче со 3 фиоки - модел GONATT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Бебешко креветче со 3 фиоки - модел GONATT
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 15314 ден.
Oрмар со огледало за во бања - модел LILLÅNGEN / Шифра 098.939.82
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Oрмар со огледало за во бања - модел LILLÅNGEN / Шифра 098.939.82
Уште 1 ден и 21 ч.
 
 • 5084 ден.