Нова Година во Софија, Бугарија! 3 дена / 2 ноќевања за 1 лице во двокреветна или трокреветна соба со вклучен појадок во хотел „Акорд 3*“ + автобуски превоз + организирана посета на Paradise center, IKEA, Ring Mall и Decathlon заедно со Т.А „STAFF“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 4278 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.12.2018  до  01.12.2018 

 3 дена / 2 ноќевања за 1 лице во трокреветна соба со појадок во Хотел „Акорд 3*“ + автобуски превоз + организирана посета на Paradise center, IKEA, Ring Mall и Decathlon - 4278 ден. (69 евра)
 3 дена / 2 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба со појадок во Хотел „Акорд 3*“ + автобуски превоз + организирана посета на Paradise center, IKEA, Ring Mall и Decathlon - 4898 ден. (79 евра)

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за 2 ноќевања и е валидна само за Нова Година во период од 30.12 - 01.01.2019 год. 
 Цената не вклучува:
- Патничко осигурување
- Доплата за еднокреветна соба
- Туристичка такса 2 евра по лице за двете ноќевања
- Предновогодишна забава во механа
- Дочек на Нова Година во Дискотека
 Програма на патувањето:
- 30.12.2018 (недела) -
 Поаѓање за Софија во 06:00. Попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Софија. Организиран разглед на градот со локален водич (градскиот плоштад, Цумот, Парламентот, Националниот и историски музеј, црквите Ротонда, Св. Софија, Св. Недела, Руската црква, Храмот Александар Невски со дванаесетте позлатени куполи, Дворецот на културата. Сместување во Хотел Акорд 3*. Во вечерните часови, организирано Предновогодишна забава во кафана(механа) –(факултативно). Ноќевање.
- 31.12.2018 (понеделник) - Појадок. Слободно време за индивидуални прошетки. Препорачуваме да се одморите за вечерната прослава. Дочек на Нова Година 2019 во СОФИЈА на некој од плоштадите или во дискотека (факултативно).
- 01.01.2019 (вторник) - Појадок.Одјавување од хотелот во 10:30 часот. Организирана посета за шопинг на PARADISE CENTER, IKEA, RING MАLL и DECATHLON. Во 17:00 часот поаѓање за Скопје. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.
 kupinapopust не е организатор на патувањето, туку само посредник при реализација на аранжманот. Организатор на патувањето е T.A „STAFF“
Постапка за превземање на ваучерот:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на тел. 078/ 439 829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул. Балканска бр.1
Покажи ми го патот
Тел: 022 774 371
е-mail:
info@staff.mk
Facebook
WEB
Работно време:
од 10:00 - 18:00 часот и
сабота од 10:00 - 15:00 часот


Туристичка агенција „STAFF“ - Патувањето е секогаш добра идеја. Ние тоа го знаеме и сакаме да го знаете и Вие. Не читајте за некаде, да не слушате за тоа од вашите пријатели, да не го гледате во некој филм и да кажете дека е невозможно да се доживее. Ова е нашата мисија.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Машки шорцеви DRY+NIGHT од 'Decathlon'
DECATHLON производи
Машки шорцеви DRY+NIGHT од "Decathlon"
Уште 7 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Сталажа HYLLIS од 'Ikea'
Ikea
Сталажа HYLLIS од "Ikea"
Уште 22 ч. 57 мин.
 1 Купувач
Сталажа ALBERT од 'Ikea'
Ikea
Сталажа ALBERT од "Ikea"
Уште 23 ч. 32 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 23 ч. 3 мин.
 7 Купувачи
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 23 ч. 3 мин.