Посетете ја Бугарија ова лето! 2600 ден. за повратен автобуски билет за експресна линија до бугарското крајбрежје за град и термин по Ваш избор во месец Јули, Август и Септември (Бургас, Поморие, Несебар или Сончев Брег)

Со купување на овој ваучер добивате 24 "kupinapopust" поени.

Купи за 2600 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.07.2019  до  07.09.2019 

Добивате:
 Повратен автобуски билет до бугарското крајбрежје (Бургас, Поморие, Несебар или Сончев Брег)
 Датуми на поаѓање од Скопје, Куманово и Крива Паланка:
- 09.07; 12.07; 15.07; 17.07; 18.07; 19.07; 20.07; 22.07; 24.07; 26.07; 27.07; 29.07; 30.07; 31.07; 01.08; 03.08; 05.08; 07.08; 09.08; 10.08; 12.08; 14.08; 16.08; 19.08; 21.08 ; 23.08; 27.08; 29.08; 31.08; 06.09
Датуми за враќање од Сончев Брег:
- 10.07; 13.07; 16.07; 18.07; 19.07; 20.07; 21.07; 23.07; 25.07; 27.07; 28.07; 30.07; 31.07; 01.08; 02.08; 04.08; 06.08; 08.08; 10.08; 11.08; 13.08; 15.08; 17.08; 20.08; 22.08; 24.08; 28.08; 30.08; 01.09; 07.09
Појаснување:
 Цената од 2600 ден. е наменета за едно лице. 
 Поаѓање - во 21:00 часот пред Дрво декор
 Враќање:
- Сончев Брег - 13 часот по македонско време
- Несебар - 14:00 часот по македонско време
- Поморие - 14:30 часот по македонско време
- Бургас - 15:00 часот по македонско време
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете  ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул. Даме Груев блок 5 лок.10
(кај полициската станица Беко)
Покажи ми го патот
тел.
 078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 19 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 19 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.