Лето во Сончев Брег! Од 550 ден. за 1, 4 или 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз за термин по Ваш избор (01.06-10.06; 07.06-15.06; 14.06-22.06; 21.06-29.06; 28.06-03.07; 28.06-06.07; 02.07-10.07)  во Хотел Veris 3* заедно со Т.А „Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 700 ден.
    • Попуст 21%
    • Заштедуваш 150 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.06.2019  до  31.07.2019 

 1 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (01.06-10.06.2019 год.) - 550 ден. (9 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (07.06-15.06.2019 год.) - 5800 ден. (94 евра)
 4 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (28.06-03.07.2019 год.) - 6100 ден. (98 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (14.06-22.06.2019 год.) - 7700 ден. (124 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (21.06-29.06.2019 год.) - 8900 ден. (144 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (28.06-06.07.2019 год.) - 9900 ден. (160 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (02.07-10.07.2019 год.) - 10.700 ден. (173 евра)

Појаснување:
 Понудата е за 1, 4 или 7 ноќевања за 1 лице во период по Ваш избор (01.06-10.0607.06-15.0614.06-22.0621.06-29.0628.06-03.0728.06-06.0702.07-10.07)
 За опцијата 1 ноќевање со појадок потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања!
 Поаѓање во 21:00 часот пред Дрво Декор во соодветниот термин
 Враќање во 13:30 часот по локално време
Доплати:
 Едно дете до 12 год. се сместува бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет
 Две деца до 12 год. плаќаат како за 3 возрасни лица.
 Доплата за туристичка такса 2 евра од ден на рецепција
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата!

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.
Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул. Даме Груев блок 5 лок.10
(кај полициската станица Беко)
Покажи ми го патот
тел.
 078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 4 дена и 17 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 4 дена и 17 ч.
 21/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 4 дена и 17 ч.
 6 Купувачи
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 29%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 4 дена и 17 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 4 дена и 17 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 4 дена и 17 ч.
 9 Купувачи