Лето во Сончев Брег! До 21% попуст за 1, 4 или 7 ноќевања за 1 лице со појадок и термин по Ваш избор (01.06-10.06; 07.06-15.06; 14.06-22.06; 21.06-29.06; 28.06-03.07; 28.06-06.07; 02.07-10.07) + автобуски превоз во Хотел Veris 3* преку Т.А „Бисер Пром“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 5 "kupinapopust" поени.

Купи за 550 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 700 ден.
    • Попуст 21%
    • Заштедуваш 150 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.06.2019  до  30.06.2019 

 1 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (01.06-10.06.2019 год.) - 550 ден. (9 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (07.06-15.06.2019 год.) - 5800 ден. (94 евра)
 4 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (28.06-03.07.2019 год.) - 6100 ден. (98 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (14.06-22.06.2019 год.) - 7700 ден. (124 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (21.06-29.06.2019 год.) - 8900 ден. (144 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (28.06-06.07.2019 год.) - 9900 ден. (160 евра)
 7 ноќевања за 1 лице со појадок + автобуски превоз / Термин (02.07-10.07.2019 год.) - 10.700 ден. (173 евра)

Појаснување:
 Понудата е за 1, 4 или 7 ноќевања за 1 лице во период по Ваш избор (01.06-10.0607.06-15.0614.06-22.0621.06-29.0628.06-03.0728.06-06.0702.07-10.07)
 За опцијата 1 ноќевање со појадок потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања!
 Поаѓање во 21:00 часот пред Дрво Декор во соодветниот термин
 Враќање во 13:30 часот по локално време
Доплати:
 Едно дете до 12 год. се сместува бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет
 Две деца до 12 год. плаќаат како за 3 возрасни лица.
 Доплата за туристичка такса 2 евра од ден на рецепција
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата!

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете  ни на вибер - 078 439 829 или на емаил -  admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете на вибер - 078 439 829 или на емаил -  admin@kupinapopust.mk   Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.
Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул.  Кеј 13-ти Ноември б.б
Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 3 228 603
02/ 3 226 380
е-маил
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
Facebook
Web

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02 /3 228 603 или на 02 /3 226 380 пишете на е-маил biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com

• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 3 дена и 8 ч.
 13 Купувачи
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 3 дена и 8 ч.
 1 Купувач
Воздушна софа - Lazy Bag
NikMit
Воздушна софа - Lazy Bag
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 4 дена и 3 ч.