Со купон од 220 ден. и доплата од 2232 ден. (36 евра) добивате нокевање за максимум 4 лица во еднособен апартман со бесплатен интернет и паркинг во апарт хотел „Mont Blanc 3* “ Банско

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 3348 ден.
    • Попуст 27%
    • Заштедуваш 896 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.12.2017  до  15.04.2018 

Добивате:

 Едно ноќевање за максимум 4 лица во еднособен апартман.
 Бесплатен интернет, кабелска телевизија.
 Туристичката такса, хотелско осигурување и ДДВ е вклучено во цената.
 Чистење секој ден, постелнина се менува на секој трети ден.
 Одлична можност за релаксирање и уживање во прекрасното Банско.
Појаснување: 
 Еден купон важи за едно ноќевање во апартман каде можат да се сместат максимум четири лица.
 Доколку сакате да престојувате повеќе денови, потребно е да купите повеќе купони.
 Доколку ви е потребен превоз до Банско, клик ТУКА! Теабо Травел - 30 евра!
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 887 098 410 или на email: booking@propertymanagement.bg (кога ке им
пишете на mail задолжително напишете дека станува збор за
 хотел „Mont Blanc 3* “ Банско)
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа собата е резервирана. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Добри Чинтулов 11
тел:
mail:
booking@propertymanagement.bg

 Потребна е претходна резервација!

Хотел „Mont Blanc 3* “ Банско  

Хотелот се наоѓа на 5 минути пешачење од ски лифтот и на исто растојание од центарот на Банско, во област со нови хотели и приватни вили наоколу. Рецепцијата работи 24 часа на ден во текот на активната ски сезона. 

Сите апартмани се луксузно опремени и секој има дневна сокревет на преклоп и кафе на маса, 21-инчен колор телевизор со меѓународни канали (вклучувајќи евра спорт, Дискавери, CNN, МТВ, итн), стерео звук систем со ЦД и МП3 плеер, отворена кујна со сите потребни апарати за готвење, опремени со фрижидер-минибар, фурна со рингли, микробранова, тостер, прибор за јадење. Повеќето апартмани имаат планински поглед.

Централниот дел на градот е само за прошетка и уживање. Откако таму, посетителите ќе бидат повеќе од задоволни во текот на целата година од сите убавини на располагање, бидејќи Банско е град, а не сезонско одморалиште, ресторани, пабови, таверни, кафулиња и дискотеки се отворени во текот на сите годишните времиња и секогаш подготвени ги пречекуваат гостите.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 20 ч. 26 мин.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 20 ч. 19 мин.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 20 ч. 26 мин.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 20 ч. 14 мин.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 20 ч. 19 мин.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 20 ч. 19 мин.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 20 ч. 20 мин.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 2 ч. 59 мин.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 20 ч. 23 мин.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 20 ч. 20 мин.
 8 Купувачи