Велигден во Банско! Со купон од 539 ден. и доплата од 3056 ден. (49.5 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице со појадок, ручек и вечера + 1 празничен ручек + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман во период од 25.04 - 29.04.2019 год. во прекрасниот хотел ,,Winslow Infinity" - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 53 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.04.2019  до  31.05.2019 

Со купон од 539 ден. и доплата директно во хотелот на рецепција од 3056 ден. (49.5 евра) добивате:
 1 ноќевање за 1 лице 
 Вкусен појадок
 Вкусен ручек
 Вкусна вечера
 Еден празничен ручек на 28.04.2019 год.
 Сместување во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман.
 Бесплатно користење на базен (28-29°C), сауна, парна бања, џакузи, фитнес сала, wi-fi интернет, туристичка такса.
 Уживање и релаксација во прекрасното Банско.
Појаснување:
 1 ваучер е за 1 лице за 1 ноќевање во период од 25.04 - 29.04.2019 год.
 Понудата е валидна за минимум 2 ноќевања при максимално искористување на редновните легла во собата за што би Ви биле потребни 4 купони
Доплати:
 За деца и трет возрасен не е потребен купон!
 За деца од 0 - 6 год. сместувањето е бесплатно
 За еден возрасен + 1 дете од 0 - 6 год. се доплаќа 20.5 евра по ноќевање
 За две деца од 0 - 6 год. сместени со двајца возрасни, за првото дете е бесплатно, а за второто потребно е да доплатите 9 евра по ноќевање
 За дете од 6 - 12 год. сместено со двајца возрасни на дополнително легло се доплаќа 11 евра по ноќевање со појадок и вечера + СПА
 За трет возрасен и дете над 12 години сместени на дополнителен кревет доплаќаат 17 евра по ноќевање со појадок и вечера + СПА
• За единчено сместување потребно е да доплатите 17 евра по ноќевање 
 Сите овие суми се доплаќаат директно во хотелот.
 Сместување во собите од 14:00 часот.
 Напуштање на собите до 12:00 часот.
 Програма за исхрана:
- Појадок од 08:00 - 10:00 - на блок маса или сет мен
- Ручек од 12:00 - 14:00 - на блок маса или сет мени
- Вечера од 19:00 - 21:00 - на блок маса или сет мени 
 Доколку бројот на гости во моментот на престој е помал од 20, храната се служи според сет мени.
 Програмата за исхрана започнува со вечера на денот на пристигнувањето, а завршува со појадок на денот на заминување
Сместувачки капацитети:
• Максимален капацитет на студио е 2 легла без можност за дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со една спална е 2 легла со можност за еден дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со две спални е 4 легла со можност за еден дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со три спални е 6 легла без можност за дополнителен кревет.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот + 359 878 19 83 19 или да испратите e-mail на reservations@intersolution-bg.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете ваучерот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот. ул. Георги Настев“ 11
Банско
Покажи ми го патот

 тел. +359 878 19 83 19 од 09:00 до 18:00 часот


 e-mail:
reservations@intersolution-bg.com

 Facebook

 WEB

Потребна е претходна резервација на + 359 878 19 83 19 или на reservations@intersolution-bg.com


„Winslow Infinity & SPA“

Хотелскиот комплекс Винслоу Инфинити & СПА е со четири ѕвезди и е голем проект на Винслоу Груп во Банско. Винслоу Инфинити & СПА се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со прекрасно уредена градина.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цимет, 10 стимулации лимфна дренажа, 10 пресотерапии, 10 total vibes и 10 кардио вежби од по 30 мин. - 89%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цим...
Уште 3 дена
 
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа на скалп и третман за сува и оштетена коса - 45%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа...
Уште 3 дена
 
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и 10 стимулации  - 91%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и...
Уште 3 дена
 
i7 TWS - Bluetooth earphones
X-Store
i7 TWS - Bluetooth earphones
Уште 3 дена
 1 Купувач
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Уште 3 дена
 5 Купувачи