За Велигден во Банско! 23% попуст или само 7100 ден. за три ноќевања за 1 лице на база All Inclusive во Хотел „Orphey“ + автобуски превоз (06.04 - 09.04.2018 год.) заедно со Т.А „Бисер Пром“

Со купување на овој ваучер добивате 67 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 9200 ден.
    • Попуст 23%
    • Заштедуваш 2100 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.04.2018  до  09.04.2018 

Добивате:
 3 ноќевања на база All Inclusive
 Користење на СПА центарот во хотелот (базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 Организиран автобуски превоз на релација Скопје - Банско - Скопје
 Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 Соба за играње на деца (02 - 08 години)
 Можност за комплетна релаксација во прекрасното Банско.
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице.
 Ваучерот може да се користи за период од 06.04 - 09.04.2018 год.
 За закуп на соба потребно е да купите минимум 2 ваучери односно да престојуваат две лица. 
 ЗАДОЛЖИТЕЛНО патничко осигурување (може да се извади и во агенцијата).
Доплати:
 За дете од 0 - 4.99 год. со двајца возрасни се доплаќаат 1500 ден. за користење само на седиште во автобус.
 За второ дете од 0 - 4.99 год. со двајца возрасни се доплаќаат 3300 ден. на база Аll inclusive.
 Дете од 5 - 12.99 со двајца возрасни плаќа 4200 ден.
 Второ дете од 5 - 12.99 со двајца возрасни плаќа 3700 ден.
 За дете од 5 - 12.99 со еден возрасен се доплаќаат 5400 ден.
 За второ дете од 5 - 12.99 со еден возрасен се доплаќаат 4800 ден.
 Патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 Доколку сакате да користите само автобуски превоз за истиот термин, цената изнесува 1860 денари по лице и се доплаќа директно во агенцијата.
 Поаѓање на 06.04.2018 во 07:00 часот пред Дрводекор.
 Враќање на 09.04.2018 во 14:00 часот по локално време.
 За сите подетални информации јавете се во агенцијата на 02/ 3228 - 603
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, јавете се во агенцијата за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат од агенција го купувате ваучерот. По купувањето, задолжително посетете ја агенцијата „Бисер Пром“ за да ја комплетирате резервацијата и да потпишете договор за патувањето.

Ул.  Кеј 13-ти Ноември б.б
Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 3 228 603
02/ 3 226 380
е-маил
biserprom@t-home.mk
biserprom.mk@gmail.com
Facebook
Web

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02/ 3 228 603 или 02/ 3 226 380 или пишете на е-маил biserprom@t-home.mk или biserprom.mk@gmail.com
• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 1 ден и 12 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден и 14 ч.