Велигден во Банско! 4 ноќевање за 1 лице во двокреветна економична соба, двокреветна стандардна соба, фамилијарна соба или мезонет на база All Inclusive Light + СПА + празничен Велигденски ручек во период од 25.04 - 02.05.2019 год. во Хотел Riverside“ 4* - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 86 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.04.2019  до  31.05.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 4 ноќевања за 1 лице во двокреветна економична соба на база All Inclusive Light + СПА - 8680 ден. (140 евра)
 4 ноќевања за 1 лице во двокреветна стандардна соба на база All Inclusive Light + СПА - 8928 ден. (144 евра)
 4 ноќевања за 1 лице во фамилијарна соба или мезонет на база All Inclusive Light + СПА - 9548 ден. (154 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна само за Велигденските празници во период од 25.04 - 02.05.2019 год.
 1 купон е за 4 ноќевања за 1 лице во двокреветна економична соба, двокреветна стандардна соба, фамилијарна соба или мезонет. Тоа значи дека доколку престојувате 3 ноќевања, две лица потребни би Ви биле 2 купони.
За да го добиете попустот потребно е да престојувате мин. 2 лица
Доплати:
 Деца од 0 - 5.99 год. се сместува бесплатно и не користат дополнително легло
 Деца од 2 - 5.99 год. сместени со двајца возрасни на дополнително легло доплаќаат 5 евра по ноќевање
 Деца од 6 - 11.99 год. сместени со двајца возрасни на дополнително легло доплаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Трет возрасен и деца од и над 12 год. сместени на дополнително легло доплаќаат 70% од вкупната сума на еден возрасен
 Понудата не важи за единечно сместување!
 Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција!
 Сместување во собите е во 14:00 часот
 Напуштање на собите е во 12:00 часот
Програма All Inclusive Light:
- 08:00 - 10:00 - Појадок со вклучени пијалоци (кафе и чај)
- 12:30 - 14:00 - Ручек со вклучени пијалоци (вода, сок, бугарско наливно вино и пиво)
- 19:00 - 21:00 - Вечера со вклучени пијалоци (вода, сок, бугарско наливно вино и пиво)
 All Inclusive Light програмата започнува со вечера, а завршува со ручек. При помалку од 20 гости во хотелот храната се служи според сет мени.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно да се јавите на тел. 0887/ 153 405 или 0886/ 581 5141 или да испратите e-mail: fo@riversidehotelbansko.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ул. Глазен 37Б
Банско
Покажи ми го патот
тел.
 0887/ 153 405
0882/ 645 081
0700/ 911 23
е-маил
fo@riversidehotelbansko.com
Web
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0887/ 153 4050882/ 645 081 и 0700/ 911 23 или на e-маил: fo@riversidehotelbansko.com

Хотел „Riverside“ 4* - Банско

Сместен во подножјето на Пирин планина, хотелот "Риверсајд" Ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни глетки, пријатна комбинација со комфорт и удобност, каде има насмевка и професионализам.

Хотелот располага со еден од најголемите СПА центри во Банско. На вкупна површина од 1580 м2. гостите можат да уживаат во голем топол базен, џакузи, сауна, парна бања, солариум и фитнес кои во комбинација со различните масажи и терапии ќе помогнат за комплетен одмор на секој гостин.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Фарбање на цела коса - 45%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution + фенирање - 61%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution + фенирање
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 23 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 23 ч.
 
i7 TWS - Bluetooth earphones
X-Store
i7 TWS - Bluetooth earphones
Уште 5 дена и 23 ч.
 2 Купувачи