Со купон од 174 ден. и доплата од 1562 ден. (25 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА во период од 07.01 - 31.03.2019 год. во Apart Hotel & SPA ,,Orbilux" - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 174 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2480 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 744 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.12.2018  до  31.03.2019 
Со купон од 174 ден. и доплата во хотелот од 1562 ден. (25 евра) добивате: 
 1 ноќевање за 1 лице
 Сместување во двокреветно студио
 Вкусен појадок
 Вкусна вечера
 Бесплатно користење на: 
- базен
- фитнес
- сауна
- парна бања
- кабловска телевизија
- интернет 
- отворен паркинг
 Осигурување и Туристичка такса вклучени во цената
• Целосно уживање на чист планински воздух во прекрасното Банско.
Појаснување:
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера, при максимално искористување на капацитетот (сместување на две лица во една соба). Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 За да го добиете попустот потребно е да остварите минимум 2 ноќевања за две лица.
 Понудата е валидна за период од 07.01 - 31.03.2019 год.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно.
 За деца од 3 - 12,99 се доплаќа 868 денари (14 евра) за ноќевање со вклучени појадок и вечера
 За трет возрасен и деца над 12.99 год. потребно e да се купи купон и се доплаќа редовната цена на понудата
• За сместување во апартман се доплаќаат 5 евра од ден.
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
 Сместувачки капацитети:
- Студио - 
2 возрасни + 1 дете до 12 год.
- Апартман -  3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 12 год. или 3 возрасни
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 896 742 052 или да испратите e-mail на reservations@orbilux.bg за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Банско, ул: 7 Тодорини очи, Bulgaria
Покажи ми го патот
Тел: +359 896 742 052
e-mail:
reservations@orbilux.bg
Web

• Потребна е претходна резервација во хотелот на тел: +359 896 742 052 или на e-mail: reservations@orbilux.bg

Apart Hotel & SPA ,,Orbilux - Банско
Место каде што можете да се забавувате и да уживате во убавината на зимската природа и ски искуствата! Комбинација на најдоброто од современиот начин на живот со традиција на стара архитектура. Со своите убавини и одлични услови Orbilux гарантира незаборавно сместување и рекреација! Хотелот располага со сопствен базен, ресторан, спа центар и други дополнителни услуги кои го прават Orbilux совршено место за семеен одмор, одлична релаксација како и за постојано живеење!

Рецепција

Ресторан

Лоби бар 

Фитнес сала

Сауна и парна бања 

Базен

Сала за масажи

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 4 дена и 10 ч.
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 3 дена и 14 ч.
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 4 дена и 10 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач