Со купон од 1023 ден. и доплата од 9207 ден. (148.5 евра) добивате 3 ноќевање за 2 лицa + 1 дете до 11.99 год. во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА во период од 11.03 - 31.03.2019 год. во Хотел Riverside“ 4* - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 102 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.03.2019  до  31.03.2019 

Со купон од 1023 ден. и доплата во хотелот од 9207 ден. (148.5 евра) добивате:
 3 ноќевања за 2 лица + 1 дете од 0 - 11.99 год.
 Вкусен појадок
 Вкусна вечера
 Сместување во двокреветна соба
 Неограничено бесплатно користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, парна бања и џакузи.
 Детско катче
 WiFi
 Туристичка такса, осигурување и ДДВ е вклучено во цената.
 Одлична можност да уживате во прекрасниот хотел.
Појаснување:
• Понудата е за 1 лице за 1 ноќевања во период од 11.03 - 31.03.2019 год.
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 Деца од 0 -  5.99 год.се сместуваат бесплатно.
 Прво дете од 6 - 11.99 год. сместено на дополнителен кревет се сместува бесплатно
 Второ дете од 6 - 11.99 год. сместено на дополнителен кревет плаќа 14 евра по ноќевање
 Возрасни или деца над 12 год. сместени на дополнителен кревет, плаќаат 19 евра по ноќевање
 Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0887/ 153 405; 0882/ 645 081 и 0700/911 23 или на e-маил: fo@riversidehotelbansko.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Глазен 37Б
Банско
Покажи ми го патот
тел.
 0887/ 153 405
0882/ 645 081
0700/ 911 23
е-маил
fo@riversidehotelbansko.com
Web
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0887/ 153 4050882/ 645 081 и 0700/ 911 23 или на e-маил: fo@riversidehotelbansko.com

Хотел „Riverside“ 4* - Банско

Сместен во подножјето на Пирин планина, хотелот "Риверсајд" Ви овозможува да уживате 365 дена во годината на неверојатни природни глетки, пријатна комбинација со комфорт и удобност, каде има насмевка и професионализам.

Хотелот располага со еден од најголемите СПА центри во Банско. На вкупна површина од 1580 м2. гостите можат да уживаат во голем топол базен, џакузи, сауна, парна бања, солариум и фитнес кои во комбинација со различните масажи и терапии ќе помогнат за комплетен одмор на секој гостин.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цимет, 10 стимулации лимфна дренажа, 10 пресотерапии, 10 total vibes и 10 кардио вежби од по 30 мин. - 89%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цим...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа на скалп и третман за сува и оштетена коса - 45%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и 10 стимулации  - 91%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
i7 TWS - Bluetooth earphones
X-Store
i7 TWS - Bluetooth earphones
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Уште 2 дена и 23 ч.
 5 Купувачи