1 ноќевање за 1 лице со појадок или појадок и вечера или All Inclusive Light + бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања и WiFi во период од 10.03 - 22.04.2019 год. во Хотел „Four Leaf Clover“, Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.03.2019  до  22.04.2019 

* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот: 
• 1 ноќевање за 1 лице со појадокбесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања и WiFi - 820 ден. (13 евра)
• 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечерабесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања и WiFi - 1041 ден. (17 евра)
• 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive Ligth бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања и WiFi - 1263 ден. (20.5 евра)

Појаснување:
• Понудата е валидна во период од 10.03 - 22.04.2019 год.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во economy студио за двајца. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 За да го добиете попустот потребно е да остварите минимум 2 ноќевања за 2 лица!
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За деца до 5 год. е БЕСПЛАТНО.
 За деца од 5-12 год. се доплаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен  по ноќевање директно на рецепција во хотелот.
 За трет возрасен и за деца од и над 12 год. се купува купон и се доплаќа 90% од вкупната сума на еден возрасен по ноќевање директно на рецепција.
 Во период од 29.03 - 07.04.2019 год. за деца од 0-12 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 Доплати за масажи:
 Релакс масажа на цело тело + FISH СПА - 1240 ден. (20 евра)
 Масажа на грб + FISH СПА - 775 ден. (12.5 евра)
 FISH СПА - 310 ден. (5 евра)
 Џакузи за макс. 4 лица - 1550 ден. (25.5 евра)
Програма за исхрана:
• Појадок - 08:00 - 10:00 ч
• Ручек - 12:00 - 14:00 ч
• Вечера - 18:00 - 20:00 ч (по 20:00 часот во ресторанот на располагање Ви се бесплатни пијалоци)
• Доколку во моментот во хотелот има помалку од 20 гости храната се служи според претходно поставено сет мени.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 074 986 407088 748 2525 или на e-mail: reservation@fourleafclover-bansko.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. St.Yavor, 18
Банско, Бугарија 2770
Покажи ми го патот


 тел +359 074 986 407
088 748 2525
e-mail: 
reservation@fourleafclover-bansko.com
WEB

Потребна е претходна резервација нател. +359 074 986 407 или 088 748 2525 или на е-маил: reservation@fourleafclover-bansko.com


Hotel „Four Leaf Clover“ - Банско 

Овој хотел на своите гости им нуди пристапна локација, место за одмор, забава и скијање. Гондолата и ски патеките се во близина на хотелот односно се на оддалеченост од 15 минути пешачење. За сите гости во хотелот има слободно паркинг место. Апартманите се пространи и се целосно опремени односно ги содржат сите удобности за прекрсен престој и одмор. Гостите во овој хотел можат да се релаксираат во сауна и во затворениот базен.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цимет, 10 стимулации лимфна дренажа, 10 пресотерапии, 10 total vibes и 10 кардио вежби од по 30 мин. - 89%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цим...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа на скалп и третман за сува и оштетена коса - 45%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и 10 стимулации  - 91%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
i7 TWS - Bluetooth earphones
X-Store
i7 TWS - Bluetooth earphones
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Уште 2 дена и 23 ч.
 5 Купувачи