Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или појадок, вечера и ужинка + СПА во период од 06.12.-23.12.2018 и 06.01.-30.03.2019 год. во хотел „Olymp“ Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 18 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.12.2018  до  30.04.2019 

* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
• Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - 1023 ден. (16.5 евра)
• Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА - 1364 ден. (22 евра)
• Ноќевање за 1 лице со појадок, вечера и ужина + СПА - 1457 ден. (23.5 евра)

Појаснување:
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или појадок, вечера и ужина. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 Цената е валидна при минимум две остварени ноќевања во период од 06.12.-23.12.2018 и 06.01.-30.03.2019 год. 
 Појадокот и вечерата се на блок маса или сет мени
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 За деца  сместени на дополнителен кревет се доплаќа 4 евра по ноќевање со појадок + СПА
 За возрасен сместен на дополнителен кревет се доплаќа 6 евра по ноќевање со појадок +СПА
 За деца  сместени на дополнителен кревет се доплаќа 6 евра по ноќевање со појадок и вечера + СПА
 За возрасен сместен на дополнителен кревет се доплаќа 8 евра по ноќевање со појадок и вечера + СПА
 За деца сместени на дополнителен кревет се доплаќа 8 евра по ноќевање со појадок, вечера и lunch пакет (2 сендвичи, овошје и 0,5л вода) + СПА
 За возрасен сместен на дополнителен кревет се доплаќа 10 евра по ноќевање со појадок, вечера и lunch пакет (2 сендвичи, овошје и 0,5л вода) + СПА
 За сместување во апартман потребно е да доплатите 5 евра по ноќевање.
 За сместување во мезонет потребно е да доплатите 8 евра по ноќевање.
 Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција.
 Хотелот располага со ски гардероба и часови по скијање.
 Сите гости во хотелот добиваат 20% попуст на понудените ски услуги
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на тел. +359 749 880 91 или на e-mail: olymp_bansko@abv.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Цар Симеон 1
Банско 2770, Бугарија
Покажи ми го патот

тел. +359 749 880 91
e-mail: 
olymp_bansko@abv.bg
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 749 880 91 или на e-маил: olymp_bansko@abv.bgХотел Олимп***, Банско

Лоциран на почетокот на Банско, хотел Олимп нуди вистинско релаксирање во прекрасниот планински град. Лоциран е во тивок предел и е оддалечен 2 км од ски лифтовите и на 5 минути пешачње до центарот на Банско. Хотел Олимп е отворен преку целата година. За време на летото уживајте во прекрасно поставената летна градина со отворен базен, скара и детско игралиште. Хотелот се состои од две меѓусебно поврзани згради и нуди над 30 соби со извонредна удобност! Хотелот располага со 24 часовна рецепција, лоби бар, главен ресторан, традиционална бугарска таверна, конференциска сала, фитнес центар, спа центар, детско катче, паркинг и отворен базен!Може да ве интересираат и следниве понуди:

All Inclusive ноќевања / Термини - 10.07 - 21.08.2019 год. - 17%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
All Inclusive ноќевања / Термини - 10.07 - 21.08.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 11 ч.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
All Inclusive ноќевање - Термин - 21.06 - 15.09.2019 год. - 49%
Хотел „Evergreen ApartHotel & Spa“ - Банско
All Inclusive ноќевање - Термин - 21.06 - 15.09.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.