Со купон од 158 ден. и доплата во хотелот од 1424 ден. (23 евра) добивате ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + бесплато користење на базен, сауна и парна бања во период од 04.03 - 31.03.2019 год. во Хотел „Шато Вапцаров“ - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.03.2019  до  31.03.2019 

Со купон од 158 ден. и доплата во хотелот од 1424 ден. (23 евра) добивате:

 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба
 Појадок и вечера
 Бесплатно користење на базен, сауна и парна бања
 Фитнес
 WiFi
 Користење на СКИ гардероба
 Бесплатен паркинг
 Трансфер до ски лифтот
 Детско катче
 Туристичка такса и ДДВ
Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 04.03 - 31.03.2019 год.
 За да го добиете попустот потребно е да престојувате минимум 2 лица 2 ноќевања. 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба појадок и вечера + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лице потребни би Ви биле 4 купони.
Доплати:
 За деца од 0 - 2.99 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 За деца од 3 - 12.99 год. сместени на дополнително легло доплаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен по ноќевање
 За деца од 13 - 17.99 год. сместени на дополнително легло доплаќаат 70% од вкупната сума на еден возрасен по ноќевање
 Трет возрасен сместен на дополнително легло доплќа 18 евра по ноќевање
Постапка за превземање на купонот:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 0700 12 622 или на е-маил info@chateauvaptzarov.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ул. Солун бр. 23
Банско, Бугарија
Покажи ми го патот
тел. 
0700 12 622
е-маил
info@chateauvaptzarov.com

 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел. 0700 12 622 или на е-маил info@chateauvapzarov.com

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цимет, 10 стимулации лимфна дренажа, 10 пресотерапии, 10 total vibes и 10 кардио вежби од по 30 мин. - 89%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цим...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа на скалп и третман за сува и оштетена коса - 45%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и 10 стимулации  - 91%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
i7 TWS - Bluetooth earphones
X-Store
i7 TWS - Bluetooth earphones
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Уште 2 дена и 23 ч.
 5 Купувачи