Јануари во Банско - 02.01 - 31.01.2019 год.! 1 ноќевање за 1 лице за деновите од недела до четврток или петок и сабота со појадок и вечера + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман во прекрасниот хотел ,,Winslow Infinity" - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 126 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.01.2019  до  31.03.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевање за 1 лице за деновите од недела до четврток со појадок и вечера + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман - 1519 ден. (24.5 евра)
 1 ноќевање за 1 лице за деновите петок и сабота со појадок и вечера + СПА во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман - 2184 ден. (35 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна за минимум 2 ноќевања за 2 лица во период од 02.01 - 31.01.2019 год.
 1 ваучер е за 1 лице за 1 ноќевање со појадок и вечера за деновите од недела до четврток или петок и сабота во студио, едноспален, двоспален или троспален апартман. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
Доплати:
 Деца од 0 - 6 год. на дополнително легло се сместуваат бесплатно
 Деца од 6 - 12 год. на дополнително легло доплаќаат 11 евра по ноќевање со појадок и вечера
 За трет возрасен и деца над 12 год. не е потребно да се купува купон и се доплаќа 17 евра по ноќевање со појадок и вечера
 Сите овие суми се доплаќаат директно во хотелот.
 Сместување во собите од 14:00 часот, а напуштање на собите до 12:00 часот.
Програма за исхрана:
- Појадок од 08:00 - 10:00 - на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода...
- Вечера од 19:00 - 21:00 - на блок маса или сет мени + пијалоци
 Доколку бројот на гости во моментот на престој е помал од 20, храната се служи според сет мени.
Сместувачки капацитети:
• Максимален капацитет на студио е 2 легла без можност за дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со една спална е 2 легла со можност за еден дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со две спални е 4 легла со можност за еден дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со три спални е 6 легла без можност за дополнителен кревет.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот + 359 878 19 83 19 или да испратите e-mail на reservations@intersolution-bg.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. Георги Настев“ 11
Банско
Покажи ми го патот

 тел. +359 878 19 83 19 од 09:00 до 18:00 часот


 e-mail:
reservations@intersolution-bg.com

 Facebook

 WEB

Потребна е претходна резервација на + 359 878 19 83 19 или на reservations@intersolution-bg.com


„Winslow Infinity & SPA“

Хотелскиот комплекс Винслоу Инфинити & СПА е со четири ѕвезди и е голем проект на Винслоу Груп во Банско. Винслоу Инфинити & СПА се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со прекрасно уредена градина.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 8 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 8 дена и 9 ч.
 
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 8 дена и 9 ч.
 
All Inclusive ноќевање - Термин - 21.06 - 15.09.2019 год. - 49%
Хотел „Evergreen ApartHotel & Spa“ - Банско
All Inclusive ноќевање - Термин - 21.06 - 15.09.2019 год.
Уште 8 дена и 9 ч.
 
Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 1 ден и 9 ч.
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 1 ден и 9 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 14 ч. 37 мин.
 1 Купувач