1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок, појадок и вечера или All Inclusive Light + СПА услуги во период од 01.05 - 14.07.2019 год. во хотел „St. George Ski & Holiday“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 149 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 18 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.05.2019  до  30.06.2019 

* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок + СПА услуги - 992 ден. (16 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА услуги - 1302 ден. (21 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок, ручек и вечера + СПА услуги - 1550 ден. (25 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база All Inclusive Light + СПА услуги - 1736 ден. (28 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 01.05 - 14.07.2019 год.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно соба со појадок, појадок и вечера, појадок ручек и вечера или All Inclusive Ligth + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 Максимум сместување во двокреветна соба е 2 возрасни
 Минимум сместување во студио е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 1 (2 возрасни + 1 дете)
 Минимум сместување во апартман со една спална е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 2 (2 возрасни + 2 деца)
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 За деца од 0 - 5.99 год. е бесплатно
 Деца од 6 - 11.99 год. плаќаат 6 евра за ноќевање со појадок, 11 евра за ноќевање со појадок и вечера, 13 евра за ноќевање со појадок, ручек и вечера и 14 евра за  All Inclusive Light
 Трет возрасен и деца над 12 год. на дополнително легло доплаќаат 11 евра за ноќевање со појадок, 16 евра за ноќевање со појадок и вечера, 18 евра за ноќевање со појадок, ручек и вечера и 21 евро за All Inclusive Light
 За сместување во студио потребно е да доплатите 3 евра од ден по соба
 За сместување во едноспален апартман потребно е да доплатите 6 евра од ден по апартман
 За единечено сместување потребно е да доплатите 13 евра по ноќевање
Задолжителни доплати за Ѓурѓовденски празничен ручек на 06.05.2019 год.
 За деца од 0 - 5.99 год. е бесплатно
 Деца од 6 - 11.99 год. плаќаат 5 евра за програмата појадок или појадок и вечера и 3 евра за програмата појадок, ручек и вечера или All Inclusive Light
 Трет возрасен и деца над 12 год. на дополнително легло доплаќаат 10 евра  за програмата појадок или појадок и вечера и 5 евра за програмата појадок, ручек и вечера или All Inclusive Light
 Сите дополнителни доплаќања се вршат на рецепција при пристигнувањето.
Програма за исхрана:
- Појадок 07:30 - 10:00 - ладни и топли оброци, овошје, мусли, корнфлекс, јогурт, свежо млеко, џем, мед, кафе, чај, млеко, микс сокови од автомат..
- Ручек 12:00 - 13:30 - На блок маса; вода и сокови од автомат. Алкохолни пијалоци - со доплата.
- Попладневен појадок 16:00 - 16:30 - пица, сендвичи, мали слатки, бисквити, колачи, кафе, чај. Алкохолни пијалоци - со доплата.
- Вечера 18:30 - 20:30 - На блок маса; вода и микс сокови од автомат. Алкохолни пијалоци - со доплата.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 088 559 7885 или на e-mail: reservations@stgeorgespabansko.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Асаница 12, Банско 
тел. 0885 597 885
e-mail: 
info@stgeorgespabansko.com
reservations@stgeorgespabansko.com

 Потребна е претходна резервација на на тел. 0885 597 885 или на е-маил info@stgeorgespabansko.com или на reservations@stgeorgespabansko.com

Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древниот и модерниот раскош. Хотелот ви нуди луксуз кој ќе ги задоволи и најспецифичните желби на гостите овозможувајки да се насладите со модерни удобности во срцето на Банско, а воедно и да уживате во убавината на Пирин планина.

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древното и модерниот раскош. Секој сместувачки капацитет во хотелот е осветлен и се карактеризира со стилски модерен мебел, бесплатен WiFi интернет, телевизор со рамен екран со сателитски канали. Бањите се модерно опремени.

Уживајте во прекрасната местоположба на хотелот, во неговата архитектонска изведба, модерниот спа центар и сите останати задоволства, а воедно и во љубезноста на целиот персонал на хотелот кои ова место ќе го направат ваше омилено место за одмор без разлика на периодот во годината.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 3 дена и 9 ч.
 13 Купувачи
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 3 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Воздушна софа - Lazy Bag
NikMit
Воздушна софа - Lazy Bag
Уште 4 дена и 4 ч.
 1 Купувач
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 4 дена и 4 ч.