Ноќевање за 1 лице во студио или едноспален апартман со појадок и вечера и денови по избор + користење на базен со топла вода, сауна, парна бања и WiFi во период од 01.02 - 30.03.2019 год. во прекрасниот хотел „Sunrise Park & Spa Complex“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.01.2019  до  30.04.2019 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
• Ноќевање за 1 лице во студио или едноспален апартман со појадок и вечера за деновите од недела до четврток + користење на базен со топла вода, сауна, парна бања и WiFi - 1773 ден. (28.5 евра)
• Ноќевање за 1 лице во студио или едноспален апартман со појадок и вечера за деновите петок и сабота + користење на базен со топла вода, сауна, парна бања и WiFi - 1910 ден. (31 евро)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 01.02 - 30.03.2019 год.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во студио или едноспален апартман со појадок и вечера. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лице потребни би Ви биле 4 купони.
 Сместување во собите е по 14:00 часот., напуштањето на собите по 12:00 часот.
 Сместувачки капацитет: 
- Студио - 
2 возрасни + 1 дете до 11.99 год.
- Едноспален апартман - 2 возрасни + 2 деца до 12 год. или 3 возрасни
Доплати:
 За деца или трет возрасен не е потребно да купувате купон.
 Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно. 
 Прво дете од 5 - 11.99 год. сместено на дополнително легло плаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Второ дете од 0 - 11.99 год. се сместува бесплатно
• Трет возрасен или дете од и над 12 години сместени на дополнително легло во апартман плаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
 Доколку бројот на гостите во моментот е помал од 25, наместо на шведска маса, храната се служи според претходно избрано сет мени.
 Храната се служи исклучиво во ресторанот на хотелот
 Приготвување на храна во хотелот не е дозволено.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот 00359 888 890173 или 00359 749 84009 или да испратите e-mail на sunrisebansko@gmail.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Област Парцалето
(веднаш до хотел Mountain Paradise
by the walnut trees)
Покажи ми го патот
Тел. 00359 749 84 009
00359 888 890 173
е- mail:
sunrisebansko@gmail.com
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на маил: sunrisebansko@gmail.com или на телефони: 00359 749 84 00900359 888 890 173

Хотел „Sunrise Park&SPA Complex“
Хотелот се наоѓа на само неколку минути пешачење до најблиската ски станица во Банско. Сместен е на мирна и одлична локација, уреден со природни материјали и нуди безжичен интернет во сите заеднички простории. 
Комплексот содржи гардероба за ски опремата, ресторан и бар кои работат постојано и се на ваше располагање. Спа центарот е опремен со затворен базен со топла вода, сауна, парна бања и ексклузивни третмани за нега на лице и тело.
Комплексот е обиколен со огромна прекрасно уредена градина со сосптвена фурна и можност за припрема на скара. 
На располагање ви е и подземната гаража на хотелот. 
Хотелот располага со 134 редовни легла и распоредени во вкупно 57 сместувачки капацитети. Дел од нив се апартмани дел се студија. 
Секоја соба располага со телевизор, телефон, кујна опремена со основни елементи, фрижидер, сопствена бања, козметика во бањата и сл.  

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 2 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 2 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 5 дена и 2 ч.
 29/50 Купувачи