Нова Година во Банско! 3 или 4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + користење на СПА центарот + Новогодишна вечера во период од 28.12 - 01.01.2020 год. во Хотел „Grand Hotel Bansko 4*“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 152 "kupinapopust" поени.

Купи за 16058 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.12.2019  до  31.12.2019 

 3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + СПА + Новогодишна вечера - 16.058 ден. (259 евра)
 4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + СПА + Новогодишна вечера - 21.018 ден. (339 евра)

Појаснување:
 Понудата е по лице за 3 или 4 ноќевања со вклучени појадок и вечера на шведска маса и е валидна само за Нова Година во период од 28.12 - 01.01.2020 год.
Доплати:
• Деца од 0 - 5.99 год. се сместуваат бесплатно
• Деца од 6 - 11.99 год. плаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен
• Трет возрасен и деца од и над 12 год. плаќаат 70% од вкупната сума на еден возрасен
• Туристичка такса и хотелско осигурување 1 евро по лице на ден
 kupinapopust е посредник при резервацијата на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Atlantis
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:

• Пред да ги купите ваучерите, Ве молиме пишете ни на е-маил - admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни соби. 
- Откако ќе Ви потврдат дека има слободни соби, ги купувате ваучерите и повторно ни пишувате на е-маил - admin@kupinapopust.mk за да ја потврдите резервацијата.Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

kupinapopust е посредник при резервација на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Atlantis со седиште на ул. Димитар Влахов бр. 18 - Струмица и ЕДБ MK4429016101231

ДТУ ДООЕЛ Атлантис Струмица - 
е приватна туристичка агенција, основана на 24-ти мај, 1995 година. Атлантис е постојана членка на IATA (International Air Transport Association) и СКТМ (Стопанска комора за туризам на Македонија), исто така е активен постојан член на разни асоциации и здруженија сврзани со туристичката дејност. Атлантис поседува А лиценца за вршење на туристичка дејност. 
Т.А. Атлантис одсекогаш завзема солидно место и сериозен пристап во туристичката дејност. Од своето постоење, па до денес Атлантис е препознатлива агенција по својот перманентен растеж во речиси сите сфери на локално и меѓународно рамниште. Се одликува со ексклузивни и висококвалитетни аранжмани и квалифициран кадар за различни профили. 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 8 дена и 13 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 8 дена и 13 ч.
 
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Пивница „Темов“ - Стара Скопска чаршија
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Откривање на причините за хроничен замор, несоница и болки во телото со квантна анализа - 66%
„Одлично здравје“ - нас. Лисиче
Откривање на причините за хроничен замор, несоница и болки во тел...
Уште 8 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 8 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
Online курс за работа со лица со посебни потреби - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со лица со посебни потреби
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Online курс за помош на лица со дислексија - 90%
International Open Academy
Online курс за помош на лица со дислексија
Уште 8 дена и 13 ч.
 
Online курс за работа со лица со аутизам - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со лица со аутизам
Уште 8 дена и 13 ч.