Нова Година во Банско! 3 или 4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + користење на СПА центарот + Новогодишна вечера во период од 28.12 - 01.01.2020 год. во Хотел „Grand Hotel Bansko 4*“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 152 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.12.2019  до  31.01.2020 

 3 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + СПА + Новогодишна вечера - 16.058 ден. (259 евра)
 4 ноќевања за 1 лице со појадок и вечера + СПА + Новогодишна вечера - 21.018 ден. (339 евра)

Појаснување:
 Понудата е по лице за 3 или 4 ноќевања со вклучени појадок и вечера на шведска маса и е валидна само за Нова Година во период од 28.12 - 01.01.2020 год.
Доплати:
• Деца од 0 - 5.99 год. се сместуваат бесплатно
• Деца од 6 - 11.99 год. плаќаат 50% од вкупната сума на еден возрасен
• Трет возрасен и деца од и над 12 год. плаќаат 70% од вкупната сума на еден возрасен
• Туристичка такса и хотелско осигурување 1 евро по лице на ден
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да ги купите ваучерите, Ве молиме пишете ни на е-маил - admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни соби. 
- Откако ќе Ви потврдат дека има слободни соби, ги купувате ваучерите и повторно ни пишувате на е-маил - admin@kupinapopust.mk за да ја потврдите резервацијата.Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

Хотел „Grand Hotel Bansko 4*“
Локација: 150 m од центарот на Банско. Хотелот е реновиран во 2014 година.
Капацитет: • 6 згради (поврзани со внатрешни ходници) • 5 лифта• 65 double rooms (максимум 2 лица, 28-30 m²) • 43 double luxury rooms (максимум 2+1/3 лица, 35-40 m²) • 19 studios (максимум 2+1 лица, 35-40 m²) • 38 1-bedroom apartments (максимум 2+2/3+1 лица, 55-60 m²) • 14 2-bedroom apartments (максимум 4+2/5+1 лица, 75-80 m²). 
ХОТЕЛСКА СОДРЖИНА: • Ресторан • Лоби бар  • сеф (бесплатно)  • room service    • СПА центар  • Салон за убавина • Конференциска сала  • Продавница • Пеглање (со доплата)  • обезбеден паркинг (со доплата)  • паркинг необезбеден (бесплатно) 
ОПИС НА СОБИ: 
DOUBLE ROOM: • два одделни или еден брачен кревет  • централно греење   • сателитска ТВ • мини-бар • телефон  • радио • Wi-Fi (бесплатно)  • куптило со туш  • фен за коса • бањарка и папучи • балкон • чистење на собата - секој ден • промена на постелнина – 2 пати неделно • промена на крпи - секој ден
LUXURY ROOM: • два одделни или еден брачен кревет  • централно греење   • сателитска ТВ • мини-бар • телефон  • радио • Wi-Fi (бесплатно)  • куптило со туш  • фен за коса • бањарка и папучи • чистење на собата - секој ден • промена на постелнина – 2 пати неделно • промена на крпи - секој ден • софа кревет
APARTMENT: • дневна соба со кауч на пуштање и 1 или 2 одделни спални
ЗА ДЕЦА: • базен за деца  • детско креветче - бесплатно  • столче за хранење - бесплатно • електронски игри - со доплата
СПА центар:
Бесплатно користење на: • надворешен базен • внатрешен базен  • фитнес • џакузи  • сауна • инфрацрвена сауна  • локаниум парна бања  • релакс соба • хамам  • финска сауна  • солена сауна  • арома сауна 


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

kupinapopust е посредник при резервација на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Atlantis со седиште на ул. Димитар Влахов бр. 18 - Струмица и ЕДБ MK4429016101231

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.