Нова Година во Банско! Со купон од 2326 ден. и доплата од 13.182 ден. (212 еврa) добивате 3 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио, апартман со една, две или три спални бесплатно користење на базен со топла минерална вода, фитнес сала, лежалки и Wi-fi + празнична Новогодишна вечер на 31.12.2019 год. во период од 28.12 - 03.01.2020 год. во прекрасниот хотел ,,Winslow Infinity" - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 232 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.12.2019  до  31.01.2020 
Со купон од 2326 ден. и доплата директно во хотелот на рецепција од 13.182 ден. (212 еврa) добивате:

 3 ноќевање за 1 лице 
 Вкусен појадок
 Вкусна вечера
 Празнична Новогодишна вечера на 31.12.2019 год.
 Сместување во студио, апартман со една, две или три спални
 Бесплатно користење на базен (28-29°C), сауна, парна бања, џакузи, фитнес сала, wi-fi интернет, туристичка такса.
 Уживање и релаксација во прекрасното Банско.
Појаснување:
 1 ваучер е за 1 лице за 1 ноќевање.
 Понудата е за 3 ноќевања за 1 лице во период од 28.12 - 03.01.2020 год.
Доплати:
 Прво дете од 0 - 5.99 год. сместено со двајца возрасни кои плаќаат полн износ, добива бесплатни 3 ноќевања на база појадок и вечера, но доколку користи и празнична Новогодишна вечера потребно е да доплатите 36 евра
 Еден возрасен со едно дете од 0 - 5,99 год. доплаќа директно на рецепција 175 евра за 3 ноќевања со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера
 За две деца од 0 - 5,99 год. сместени со двајца возрасни кои плаќаат полн износ, за едното дете е бесплатно, а за второто дете се доплаќаат 125 евра директно на рецепција за за 3 ноќевања со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера
 За дете од 6 - 11,9 год. сместено со двајца возрасни кои плаќаат полн износ, се доплаќаат 145.5 евра директно на рецепција за 3 ноќевања со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера
 За трет возрасен не е потребно да се купува купон, односно трет возрасен и дете над 12 години сместен на дополнителен кревет доплаќаат директно на рецепција 175 евра за 3 ноќевања со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера
 За користење на единечна соба се купува купон и се доплаќаат вкупно 175 евра на рецепција директно во хотелот.
 Сите овие суми се доплаќаат директно во хотелот.
 Сместување во собите од 14:00 часот.
 Напуштање на собите до 12:00 часот.
 Програма за појадок и вечера:
- Појадок од 08:00 - 10:00 - на блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода...
- Вечера од 19:00 - 21:00 - на блок маса или сет мени 
 Доколку бројот на гости во моментот на престој е помал од 20, храната се служи според сет мени.
Сместувачки капацитети:
• Максимален капацитет на студио е 2 легла без можност за дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со една спална е 2 легла со можност за еден дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со две спални е 4 легла со можност за еден дополнителен кревет.
 Максимален капацитет на апартман со три спални е 6 легла без можност за дополнителен кревет.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот + 359 878 19 83 19 или да испратите e-mail на reservations@intersolution-bg.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете ваучерот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. Георги Настев“ 11
Банско
Покажи ми го патот

 тел. +359 878 19 83 19 од 09:00 до 18:00 часот


 e-mail:
reservations@intersolution-bg.com

 Facebook

 WEB

Потребна е претходна резервација на + 359 878 19 83 19 или на reservations@intersolution-bg.com


„Winslow Infinity & SPA“

Хотелскиот комплекс Винслоу Инфинити & СПА е со четири ѕвезди и е голем проект на Винслоу Груп во Банско. Винслоу Инфинити & СПА се наоѓа на 400 метри од ски лифтовите, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со прекрасно уредена градина.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач