Нова Година во прекрасното Банско - 28.12 - 02.01.2019 год.! Ноќевање за 1 лице на база HB или All Inclusive во студио + СПА во хотел „Royal Park Hotel & Apartments“, Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 32 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.12.2018  до  02.01.2019 

 Ноќевање за 1 лице на база HB + СПА - 3999 ден. (64.5 евра)
 Ноќевање за 1 лице на база All Inclusive + СПА - 4681 ден. (75.5 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна само за Нова година во период од 28.12 - 02.01.2019 год.
 Понудата е за 1 лице за 1 ноќевање со појадок и вечера или All Inclusive
 Доколку бројот на гости во моментот е помал од 20, храната се служи според претходно подготвено мени. 
 Во двокреветна соба можат да се сместат 2 возрасни + 1 на кревет на развлекување (70*160).
 Понудата е валидна при максимално искористување на капацитето на собата, односно двајца возрасни со што би ви биле потребни 2 купона за 1 ноќевање за двајца.
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 Дете до 6 год. се сместуваат бесплатно.
 Дете од 6 до 11,99 год. сместено на дополнителен кревет плаќа 10 евра по ноќевање за HB и All Inclusive
 Трет возрасен и деца над 12 год. сместени на дополнително легло плаќаат 43.5 евра за HB и 51 евро за All Inclusive
 Ако сте со 2 деца потребно е да резервирате апартман во апартманскиот комплекс на хотелот или фамилијарна соба во хотелскиот дел. Доплатата за сместување во апартман е 5 евра по ноќ по возрасно лице.
 Доколку сакате и Новогодишна гала вечер потребно е да доплатите 70 евра за возрасни и 35 евра за деца од 6 - 11.99 год. За деца од 2 - 5.99 е бесплатно
 Сите горенаведени суми се доплаќаат директно во хотелот на рецепција

Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 879 127 088 или на email: marketing@royalpark-bg.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Иван Рилски бр. 4
Банско
Покажи ми го патот
тел.+359 879 127088,
+359 52 608409
+359 749 79919
mail:
marketing@royalpark-bg.com
www.royalpark-bg.com
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 879 127088, +359 52 608409 и +359 749 79919 или на e-маил:  marketing@royalpark-bg.com

Хотелски комплекс со 4**** Royal Park Spa Hotel & Apartments - Bansko

Доживејте една поинаква панорама на Банско и Пирин. Посетете го одличниот хотелски комплекс! Препуштете се на романтиката, спокојството и уникатната атмосфера во еден од најновите хотелски комплекси Royal Park & Spa 4**** во Банско!

Уживајте и во вкусната храна специјално приготвена од нашиот готвач и дозволете си незаборавен одмор во Банско. Овој хотелски комплекс се наоѓа на само неколку минути од жичарницата и главните ски патеки кои го прават Банско едно од најпознатите светски скијалишта. Royal Park & Spa 4****  е опкружен со Пирин планина и се наоѓа на само 15 минути од центарот на градот.

Овој комплекс e еден од најновите комплекси во Банско и се состои од 5 самостојни згради со 135 апартмани и хотел со 57 двокреветни и фамилијарни соби. Комбинацијата на камен и дрво во автентичен бугарски стил создава неповторлива атмосфера на комплексот.

Хотелот е со 4 ѕвезди, а на располагање на гостите има: рецепција, сеф, лоби бар, ресторан, релакс базен, сауна, парна бања, ски гардероба, превоз до првата станица на жичарница... Прекрасниот поглед, тишината и одличната услуга ќе Ви го обезбедат спокојството што ви треба за совршен одмор и рекреација.

Хотелот е изграден за да обезбеди најдобар одмор и рекреација во својата класа. Хотелот Royal Park Spa Hotel 4**** има за цел да им овозможи на своите гости незаборавен одмор и релаксација.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced - 75%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced
Уште 7 дена и 15 ч.
 
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 6 дена и 19 ч.
 4 Купувачи
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 15 ч. 2 мин.
 5 Купувачи
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 15 ч. 1 мин.
 3 Купувачи
Термин 09.01 - 31.01.2019
Хотел „Royal Plaza 3*** - Боровец
Термин 09.01 - 31.01.2019
Уште 12 ч. 51 мин.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год. - 48%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 12 ч. 51 мин.
 8 Купувачи
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год.
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год...
Уште 15 ч. 1 мин.
 
iGlove ракавици во боја по избор - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
iGlove ракавици во боја по избор
Уште 15 ч. 1 мин.
 5 Купувачи