Нова Година во Банско! Ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветна соба, апартман со една спална или мезонет + СПА во период од 23.12 - 02.01.2020 год. во Хотел „Park Hotel 4**“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.12.2019  до  31.12.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 1 лице со појадок во двокреветна соба + СПА - 2263 ден. (36.5 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок во апартман со една спална + СПА - 4185 ден. (67.5)
 Ноќевање за 1 лице со појадок во мезонет + СПА - 4309 ден. (69.5)

Појаснување:
 Понудата е за 1 ноќевање за 1 лице за сместување во двокреветна соба, апартман сое дна спална или мезонер во период од 23.12 - 02.01.2020 год.
 Сместувачки капацитет:
- Двокреветна соба -  2+1; 1+2 - сместување на максимум 3 лица
- Апартман со една спална или мезонет - 2+2; 3+1 - сместување на максимум 4 лица
Доплати:
 Дете од 0 - 1.99 год. се сместува БЕСПЛАТНО
 Дете од 2 - 11.99 год. во двокреветна соба со двајца возрасни кои плаќаат полн износ сместено на дополнително легло се сместува БЕСПЛАТНО 
 Две деца со двајца возрасни: прво дете плаќа цена како за еден возрасен, второ дете плаќа 50% од вкупната цена на еден возрасен
 Трет возрасен и деца над 12 год. сместени на дополнително легло плаќаат 70% од вкупната цена на еден возрасен
Доплати за Новогодишна вечера:
 За деца од 6 - 11.99 год. потребно е да доплатите 46 евра
 За возрасни и деца од и над 12 год. потребно е да доплатите 92 евра
 Сите горенаведени доплати се вршат директно во хотелот на рецепција
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 74 392235; +359 877 619497 или на email: office@parkhotelbansko.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот..
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Иван Бележков 5, 2770
Банско
Покажи ми го патот
тел. +359 743 922 35
+359 743 922 37
е-mail
office@parkhotelbansko.com
Facebook
WEB

Задолжителна е претходна резервација на тел: +359 743 922 35; +359 743 922 37 или на е-маил office@parkhotelbansko.com

Хотел „Park Hotel 4*“ - Банско - се наоѓа во срцето на едно од најмодерните скијачки центри во Источна Европа - Банско, сместено во долината помеѓу три планини - Пирин, Рила и Родопите.

Шест катната зграда нуди прекрасна комбинација на камен, дрво во темни тонови и мед, уникатен стил и создава чувство на топлина и удобност. Висококвалификуваниот персонал се грижи за удобноста и доброто расположение на посетителите. Сите сместувањa во овој елегантен хотел се добро опремени и имаат дрвени подови, климатизација, софа и сателитска телевизија. Хотелот нуди паркинг за 35 автомобили и бесплатен шатл до ски-лифтovite. Бањата вклучува сауна, парна соба и топла када, кои се користат бесплатно. Слободен он-сајт ски и фитнес центар. Ресторанот Хермес служи јадења и специјалитети од бугарската и интернационалната кујна.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Бен Трејд ДООЕЛ
Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Бен Трејд ДООЕЛ
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Уште 2 дена и 12 ч.
 1 Купувач