Нова Година во Банско! 4 ноќевања за едно лице со појадок во двокреветна соба / студио или апартман со една спална + СПА + празнична Новогодишна вечера во период од 29.12 - 02.01.2020 год. во хотел „Panorama Resort“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 189 "kupinapopust" поени.

Купи за 1897 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  29.12.2019  до  02.01.2020 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 4 ноќевања за едно лице во двокреветна соба или двокреветно студио со појадок + СПА + празнична Новогодишна вечера - 18.957 ден. (306 евра)
 4 ноќевања за едно лице во апартман со една спална со појадок + СПА + празнична Новогодишна вечера - 22.122 ден. (357 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 29.12 - 02.01.2020 год.
Доплати:
 Две деца од 0 - 5.99 год. со двајца возрасни се сместуваат БЕСПЛАТНО
 За 1 возрасен + 1 дете од 6 - 13.99 год. за сместување во двокреветна соба / студио се доплаќа 152.5 евра и 178 евра за сместување во апартман со една спална. Второ дете се сместува БЕСПЛАТНО
 За 1 возрасен + 2 деца од 6 - 13.99 год. за сместување во двокреветна соба / студио се доплаќа 305 евра и 356 евра за сместување во апартман со една спална
 За 2 возрасни + 1 дете од 6 - 13.99 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 За 2 возрасни + 2 деца од 6 - 13.99 год. за сместување во двокревтна соба / студио или апартман со една спална за едното дете е БЕСПЛАТНО, за второто дете потребно е да доплатите 152.5 евра за сместување во двокреветна соба/ студио и 178 евра за сместување во апартман со една спална
 За единечно сместување потребно е да доплатите 229 евра за сместување во двокреветна соба / студио и 267.5 евра за сместување во апартман со една спална
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0883 244 696 или на email: panorama@kp-hotels.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ст. Иван Рилски 3
Банско
Покажи ми го патот
тел. 0883 244 696
e-mail:
panorama@kp-hotels.bg
Facebook
WEB

Потребна е претходна резервација на 0883 244 696 или на e-mail panorama@kp-hotels.bg

Хотел „Panorama Resort“ - Банско

Панорама нуди сместување во двокреветни соби, студија и апартмани со една и две спални.
Сите студија и апартмани имаат кујна, кабелска ТВ и тераса со прекрасен панорамски поглед кон Пирин и Банско. Wi-Fi на располагање во сите соби.
Комплексот нуди локален превоз до гондола и центарот на градот со доплата, конференциска сала со комплетна опрема. Паркинг има во близина - на соседната улица.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02.01 - 16.01 и 01.03 - 15.04.2020 год.
Хотелски комплекс „Boriki 3*“ - Пампорово
Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02....
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќен чувар  - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Ноќен чувар 
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Рентгенската панорамска слика на цела вилица - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Рентгенската панорамска слика на цела вилица
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС сет филтри + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС ...
Уште 4 дена и 1 ч.
 
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили - 23%
Игротека „Морски Свет“ - нас.Мичурин
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 4 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + лакирање  - 42%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + л...
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Bluetooth слушалки i7S
NikMit
Bluetooth слушалки i7S
Уште 4 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2020 год. - 8%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 0...
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 12.01 - 24.01.2020 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 12.01 - 24.01.2020 год.
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.12 - 23.12.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.12 - 23.12.2019 год.
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Ноќевање по избор - Термин - 25.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 25.11 - 19.12.2019 год.
Уште 4 дена и 1 ч.