Ноќевање за едно лице во конфорна двокреветна соба во прекрасниот хотел „Bansko Royal Towers“ со цени почнувајќи од 1550 ден. (25 евра)! Изберете термин и уживајте во Банско! 

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.12.2018  до  30.06.2019 

Постапка за резервација:
 Задолжителна е претходна резервација на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „Bansko Royal Towers“ пишувајќи го терминот и бројот на лица кои ќе престојуваат.
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* Цената за сместување варира и се менува во зависност од бројот на луѓе и датумот на престој, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување. Пишете ни го терминот во кој сакате да престојувате, број на ноќевања и број на лица и ќе ви одговориме со најдобрата можна цена за ВАС!

За да извршите уплата ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. види пример од уплатница.
• Препорачуваме патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување

Добивате:
 Сместување за едно лице во двокреветна комфорна соба 
- собите располагаат со клима уред, балкон, засебна бања, ТВ
- кујна со основен кујнски прибор
 Термин на престој по ваш избор
 Во цената не е вклучено користење на внатрешен базен и СПА.
• Одлична центарска локација во близина на маркетот Carrefour и Гондолата

 Бесплатен паркинг.
 Одлична можност за супер одмор во планина.
Појаснување:
 Најпрво јавете се на 070 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk. Пишете ни колку лица сте и во кој период би сакале да престојувате и веднаш ќе добиете одговор за цената и достапноста на соби.

446 Bansko Royal Towers

 +359 749 84 019


 e-mail: 
admin@kupinapopust.mk

Facebook

 Пред купувањето на купонот задолжителна е претходна резервација на е-маил admin@kupinapopust.mk или на 070 732 842

Hotel „Bansko Royal Towers“

Веднаш до реката Глазне и на само 100м од ски гондола, Bansko Royal Towers е на само 10 минути од центарот на Банско со пријатни таверни и историски објекти.Апартманите имаат поглед кон планина или кон река со бесплатен пристап до интернет.Хотелот има бесплатен безбеден паркинг, слободен пристап кон спа центарот, затворен и отворен базен и бања со пареа.Перфектно место за парови и фамилии со деца.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 4 дена и 3 ч.
 
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 3 дена и 8 ч.
 13 Купувачи
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 3 дена и 8 ч.
 1 Купувач
Воздушна софа - Lazy Bag
NikMit
Воздушна софа - Lazy Bag
Уште 4 дена и 3 ч.
 1 Купувач
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Хотел „Porto Matina“ - Метаморфозис, Ситонија
1 ноќевање  појадок и вечера“ - Метаморфосис, Ситонија
Уште 4 дена и 3 ч.