Ноќевање за 2 лица во двокреветно студио, апартман со една или две спална со појадок и вечера + СПА во период од 04.01 - 31.01.2020 год. во хотел „Redenka Holiday Club“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.01.2020  до  31.01.2020 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 2 лица во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 5032 ден. (81 евро)
 Ноќевање за 2 лица во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 6836 ден. (110 евра)
 Ноќевање за 2 лица во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 9589 ден. (154 евра)
Појаснување:
 Понудата е валидна при мин. 2 остварени ноќевања во период од 04.01 - 31.01.2020 год.
 Еден купон важи за едно ноќевање за 2 лица. Тоа значи дека ако престојувате двајца возрасни, две ноќевања потребни ви се 2 купона.
Доплати:

 За деца од 0 - 5.99 год. сместувањето е бесплатно.
 Прво дете од 6 - 11.99 год. сместено на дополнителен кревет доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Второ дете од 6 - 11.99 год. на дополнителен кревет се сместува бесплатно
 Трет возрасен и деца од и над 12 год. плаќаат 75% од вкупната сума на еден возрасен
 Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
Процедурата за купување на купон е следнава:

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 747 801517 или +359 887 766656 или на e-mail: reservations@hotelredenka.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот. 
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

 Главен пат Предела,
Местност "Реденка"
до Разлог, Банско
Покажи ми го патот

 +359 747 801517 или 
+359 887 766656


 e-mail:
reservations@hotelredenka.com

 Web

 Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 889 90 01 01; +359 889 90 02 02 или на e -маил:  reservations@hotelredenka.com

Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско се наоѓа во месноста Реденка, со поглед кон величествените планини Рила и Пирин. Оддалечен е на 2 километри од Разлог, околу 8 километри од Банско. Овој нов комплекс од затворен тип се состои од различни по тип згради и објекти.

-Redenka Palace, располага со 87 луксузни апартмани;
- Redenka Lodge, номинирана за годишните награди " Зграда на годината" има на располагање 19 исклучително креативно исполнети и со уникатен изглед апартмани;
-Redenka Chalets- 24 стилски вили во алпски стил, совршени до последниот детал.
Сите згради во комплексот се опремени по највисоки стандарди и располагаат со сите потребни услови за подготовка на појадок, ручек и вечера за Вас и Вашето семејство. Ќе бидете задоволни од големиот избор телевизиски канали и брза Интернет врската достапни во секој стан или куќа. Исто така ќе можете да ги искористите предностите на Wi- Fi мрежата, која го опфаќа речиси целиот комплекс.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 - 31.08.2020 год. - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 -...
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Mасажер за грб JOCCA - 35%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 1 ден и 15 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 1 ден и 15 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач