Ноќевање за 2 лица во двокреветно студио, апартман со една или две спална со појадок и вечера + СПА во период од 04.01 - 31.01.2020 год. во хотел „Redenka Holiday Club“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Купи за 503 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.01.2020  до  31.01.2020 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 2 лица во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 5032 ден. (81 евро)
 Ноќевање за 2 лица во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 6836 ден. (110 евра)
 Ноќевање за 2 лица во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 9589 ден. (154 евра)
Појаснување:
 Понудата е валидна при мин. 2 остварени ноќевања во период од 04.01 - 31.01.2020 год.
 Еден купон важи за едно ноќевање за 2 лица. Тоа значи дека ако престојувате двајца возрасни, две ноќевања потребни ви се 2 купона.
Доплати:

 За деца од 0 - 5.99 год. сместувањето е бесплатно.
 Прво дете од 6 - 11.99 год. сместено на дополнителен кревет доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Второ дете од 6 - 11.99 год. на дополнителен кревет се сместува бесплатно
 Трет возрасен и деца од и над 12 год. плаќаат 75% од вкупната сума на еден возрасен
 Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
Процедурата за купување на купон е следнава:

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 747 801517 или +359 887 766656 или на e-mail: reservations@hotelredenka.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот. 
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

 Главен пат Предела,
Местност "Реденка"
до Разлог, Банско
Покажи ми го патот

 +359 747 801517 или 
+359 887 766656


 e-mail:
reservations@hotelredenka.com

 Web

 Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 889 90 01 01; +359 889 90 02 02 или на e -маил:  reservations@hotelredenka.com

Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско се наоѓа во месноста Реденка, со поглед кон величествените планини Рила и Пирин. Оддалечен е на 2 километри од Разлог, околу 8 километри од Банско. Овој нов комплекс од затворен тип се состои од различни по тип згради и објекти.

-Redenka Palace, располага со 87 луксузни апартмани;
- Redenka Lodge, номинирана за годишните награди " Зграда на годината" има на располагање 19 исклучително креативно исполнети и со уникатен изглед апартмани;
-Redenka Chalets- 24 стилски вили во алпски стил, совршени до последниот детал.
Сите згради во комплексот се опремени по највисоки стандарди и располагаат со сите потребни услови за подготовка на појадок, ручек и вечера за Вас и Вашето семејство. Ќе бидете задоволни од големиот избор телевизиски канали и брза Интернет врската достапни во секој стан или куќа. Исто така ќе можете да ги искористите предностите на Wi- Fi мрежата, која го опфаќа речиси целиот комплекс.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Старт на 16:19 20.01.2020
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 4 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
Smart Watch R11 Black
Мега Мобил, нас. Аеродром
Smart Watch R11 Black
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Детски Smart Watch G900A Blue
Мега Мобил, нас. Аеродром
Детски Smart Watch G900A Blue
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Stolz - крем против дамки од 50ml
“Green Master“ Македонија
Stolz - крем против дамки од 50ml
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. - 49%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020...
Уште 4 дена и 13 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање за 2 лица со појадок - Термин - 09.01 - 15.02.2020 год.  - 49%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 2 лица со појадок - Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. 
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 4 дена и 13 ч.
 8 Купувачи
Декоративен уникатен кактус  - 25%
Radost We Kids
Декоративен уникатен кактус 
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шопинг во Врање - Термини - 11.01 - 29.02.2020 год.
Т.А „Vista Turs“
Шопинг во Врање - Термини - 11.01 - 29.02.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање со појадок / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 03.01 - 31.03.2020 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 03.01 - 31.03.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 12.01 - 31.01.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 12.01 - 31.01.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок - Термин - 01.02 - 28.02.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање со појадок - Термин - 01.02 - 28.02.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Мини mp3 плеер достапен во металик златно - зелена боја  - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Мини mp3 плеер достапен во металик златно - зелена боја 
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Папка (футрола) за лаптоп/ таблет до 12' Nitro N-SLEEVE 12 Butterfly - 51%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Папка (футрола) за лаптоп/ таблет до 12" Nitro N-SLEEVE 12 Butter...
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач