Ноќевање за 2 лица во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА за денови по Ваш избор (недела до четврток или петок и сабота) во период од 03.10 - 22.12.2019 год. во хотел „Redenka Holiday Club“ Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 38 "kupinapopust" поени.

Купи за 389 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.10.2019  до  31.12.2019 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
Ноќевање за 2 лица во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА за деновите од недела до четврток / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. - 2595 ден. (42 евра)
Ноќевање за 2 лица во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА за деновите петок и сабота / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. - 2722 ден. (44 евра)
Појаснување:
 Понудата е валидна за период од 03.10 - 22.12.2019 год.
 Еден купон важи за едно ноќевање за 2 лица. Тоа значи дека ако престојувате двајца возрасни, две ноќевања потребни ви се 2 купона.
Доплати:

 За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно.
 За деца од 6 до 11.99 год сместени на дополнителен кревет се доплаќаат 10 евра по ноќевање
 За дете над 12 години или трет возрасен се доплаќаат 15 евра по ноќевање
 Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
Процедурата за купување на купон е следнава:

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 747 801517 или +359 887 766656 или на e-mail: reservations@hotelredenka.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот. Пожелно е да прашате дали потврдата е за соба/апартман во делот на хотелот каде што е СПА центарот или во дел кој е надвор од СПА центарот и подлежи на премин преку паркинг простор или двор на хотелот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

 Главен пат Предела,
Местност "Реденка"
до Разлог, Банско
Покажи ми го патот

 +359 747 801517 или 
+359 887 766656


 e-mail:
reservations@hotelredenka.com

 Web

 Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 889 90 01 01; +359 889 90 02 02 или на e -маил:  reservations@hotelredenka.com

Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско се наоѓа во месноста Реденка, со поглед кон величествените планини Рила и Пирин. Оддалечен е на 2 километри од Разлог, околу 8 километри од Банско. Овој нов комплекс од затворен тип се состои од различни по тип згради и објекти.

-Redenka Palace, располага со 87 луксузни апартмани;
- Redenka Lodge, номинирана за годишните награди " Зграда на годината" има на располагање 19 исклучително креативно исполнети и со уникатен изглед апартмани;
-Redenka Chalets- 24 стилски вили во алпски стил, совршени до последниот детал.
Сите згради во комплексот се опремени по највисоки стандарди и располагаат со сите потребни услови за подготовка на појадок, ручек и вечера за Вас и Вашето семејство. Ќе бидете задоволни од големиот избор телевизиски канали и брза Интернет врската достапни во секој стан или куќа. Исто така ќе можете да ги искористите предностите на Wi- Fi мрежата, која го опфаќа речиси целиот комплекс.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фарбање на цела коса - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution  - 57%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution 
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 6 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 5 дена и 6 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 5 дена и 6 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 5 дена и 6 ч.