Ноќевање за 1 лице во термин по Ваш избор - 01.11 - 30.11 и 01.12 - 31.03.2020 год. во Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 6 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.11.2019  до  30.11.2019 

* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот: 
• Ноќевање за 1 лице / Термин - 01.11 - 30.11.2019 год. - 791 ден. (13 евра)
• Ноќевање за 1 лице / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год. - 854 ден. (14 евра)

Појаснување:
• Понудата е валидна во период од 01.11 - 30.11 и 01.12 - 31.03.2020 год.
• Понудата не важи за Католичкиот Божиќ и за Нова година и на 08.12.2019 год.
 За да го добиете попустот потребно е да остварите м
инимум 2 ноќевања за 2 лица!
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За деца до 5 год. е БЕСПЛАТНО.
 За деца од 5 - 12 год. сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 За трет возрасен се купува купон и се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен 
Доплати за масажи:
 Релакс масажа на цело тело + FISH СПА - 1240 ден. (20 евра)
 Масажа на грб + FISH СПА - 775 ден. (12.5 евра)
 FISH СПА - 310 ден. (5 евра)
 Џакузи за макс. 4 лица - 1550 ден. (25 евра)

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 074 986 407088 748 2525 или на e-mail: reservation@fourleafclover-bansko.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. St.Yavor, 18
Банско, Бугарија 2770
Покажи ми го патот


 тел +359 074 986 407
088 748 2525
e-mail: 
reservation@fourleafclover-bansko.com
WEB

Потребна е претходна резервација нател. +359 074 986 407 или 088 748 2525 или на е-маил: reservation@fourleafclover-bansko.com


Hotel „Four Leaf Clover“ - Банско 

Овој хотел на своите гости им нуди пристапна локација, место за одмор, забава и скијање. Гондолата и ски патеките се во близина на хотелот односно се на оддалеченост од 15 минути пешачење. За сите гости во хотелот има слободно паркинг место. Апартманите се пространи и се целосно опремени односно ги содржат сите удобности за прекрсен престој и одмор. Гостите во овој хотел можат да се релаксираат во сауна и во затворениот базен.

Може да ве интересираат и следниве понуди: