Резервирајте на време! Цени почнувајќи од само 46 евра за 1 ноќевање за сместување по избор (двокреветно студио, апартман со една, две или три спални) во хотел „Saint George Palace 4*“ во период од 13.12 - 08.04.2020 год. Одберете го Вашиот термин и патувајте безгрижно

Купи за 2852 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.12.2019  до  02.03.2020 

Добивате
 Бесплатно користење на сауна, парна бања, базен, џакузи, фитнес, Wi-Fi, паркинг, превоз до ски лифтот
 Сместување во Хотел „St. George Palace 4*“ во двокреветно студио, апартман со една, две или три спални
 Дополнително легло во Апартманите е возможно за 1 возрасен или 2 деца до 11.99
 Задолжителна е претходна резервација на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака за студиото / апартманот кој го посакувате пишувајќи го терминот, бројот на лица кои ќе престојуваат
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* За уплати истиот ден до 16 часот (по потврдата од наша страна дека има слободна соба) следува ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ.

• За да извршите уплата Ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. види пример од уплатница.
 Цените се изразени во евра за уплати во денарска противвредност (1 евро = 62 денари)
 Задолжително е патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
 kupinapopust е посредник при резервација на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Fibula
Услови и појаснувања:
 Цените се дадени по лице по соба / апартман
 Во период од 29.12 - 12.01.2020 год. потребно е да престојувате мин. 3 ноќевања
Доплати:
 Дете од 0 - 3.99 год. се сместува бесплатно (бебешко креветче на барање - бесплатно)
 Божиќна вечера на 24.12.2018 год. (задолжителна) - 25 евра за возрасен и 15 евра за дете од 4 - 11.99 год.
 Божиќна вечера на 25.12.2018 год. (задолжителна) - 43 евра за возрасен и 24 евра за дете од 4 - 11.99 год.
 Новогодишна вечера (задолжителна) - 90 евра за возрасен и 50 евра за дете од 4 - 11.99 год.
 На 24.12.2019; 25.12.2019 и 31.12.2019 год. - нема стандардна вечера
 Во период од 13.12 - 28.12.2019 год.; 12.01 - 23.01.2020 год. и 23.02 - 06.04. 2020 год. за престој од 7 - 10 ноќевања - 1 ноќевање бесплатно, за престој од 11 ноќевања и повеќе - 2 ноќевања бесплатно 
 Двата попусти може да се комбинираат само во период 23.02 - 06.04.2020 год.Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Хотел „Saint George Palace 4*“

Ако сакате да патувате во Банско  и да престојувате во хотел најблиску до планините што хармонично комбинираат шарм и модерни хотелски капацитети - вие сте на вистинската страница!
Комплексот се наоѓа најблизу до шумата. Нуди висококвалитетна услуга со разумни цени - добивате многу повеќе за вашите пари отколку што очекувавте. Уживајте во спектакуларен поглед кон планините!


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

kupinapopust е посредник при резервација на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Фибула Аир Травел со седиште на ул. Вељко Влаховиќ 8/- Скопје и ЕДБ 4030008043257

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ - Банско
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Уште 3 дена и 16 ч.
 
30% попуст на целото мени за храна
Ресторан „Малешевски мерак“ - Нас. Центар
30% попуст на целото мени за храна
Уште 3 дена и 16 ч.
 5 Купувачи
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Уште 2 дена и 20 ч.
 
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.1...
Уште 3 дена и 16 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 2 дена и 20 ч.
 
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Уште 3 дена и 16 ч.
 8 Купувачи
Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или All Inclusive во студио или апартман со една спална + СПА / Термини - 01.09 - 19.12.2019 год. 
Хотел „3 Планини“ Разлог
Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или All Inclusive...
Уште 2 дена и 20 ч.
 12 Купувачи
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 2 дена и 20 ч.
 11 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 2 дена и 20 ч.
 
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи