Резервирајте на време! Цени почнувајќи од само 58 евра за 1 ноќевање со појадок за сместување по избор (двокреветно студио, апартман со една или две спални) во хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ во период од 01.11 - 31.03.2020 год. Одберете го Вашиот термин и патувајте безгрижно

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.11.2019  до  31.03.2020 

Добивате
 Бесплатно користење на базен, фитнес центар, сауна, парна бања, превоз до ски терените, ски остава, WI-FI, паркинг
 Сместување во Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ во двокреветно студио, апартман со една или две спални
• Во период од 27.12 - 01.01.2020 год. потребно е да престојувате мин. 3 ноќевања!
 Задолжителна е претходна резервација на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака за собата која ја посакувате пишувајќи го терминот,бројот на лица кои ќе престојуваат и дали сакате појадок или појадок и вечера
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* За уплати истиот ден до 16 часот (по потврдата од наша страна дека има слободна соба) следува ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ.

• За да извршите уплата Ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. види пример од уплатница.
 Цените се изразени во евра за уплати во денарска противвредност (1 евро = 62 денари)
 Задолжително е патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
Услови и појаснувања:
 Цените се дадени по лице по соба / апартман
Доплати:
 Доплата за вечера - 15 евра за возрасен и 7 евра за дете од  6 - 11.99 год. 
 Нема стандардна вечера на 25.12 и 31.12.2019 год.
 Божиќна вечера (задолжителна) - 40 евра за возрасен и 20 евра за дете од 6 - 11.99 год.
 Новогодишна вечера (задолжителна) - 112 евра за возрасен и 50 евра за дете од 6 - 11.99 год. (за време на Божиќната и Новогодишната вечера децата до 11.99 се сместени во анимациската соба со специјално детско мени и програма)


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 4 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач