Резервирајте на време! Цени почнувајќи од само 49 евра за 1 ноќевање со појадок или појадок и вечера за сместување по избор (двокреветна соба или двокреветна лукс соба) во хотел „Orphey 4*“ во период од 28.12 - 11.04.2020 год. Одберете го Вашиот термин и патувајте безгрижно

Купи за 3038 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.12.2019  до  31.12.2019 

Добивате
 Бесплатно користење на: базен со минерална вода, џакузи, парна бања, био сауна, топла бања, интернет во соба и на јавни места, превоз до ски лифтот
 Сместување во Хотел „Orphey 4*“ во еднокреветна или двокреветна соба
 Задолжителна е претходна резервација на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака за собата која ја посакувате пишувајќи го терминот,бројот на лица кои ќе престојуваат и дали сакате појадок или појадок и вечера
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* За уплати истиот ден до 16 часот (по потврдата од наша страна дека има слободна соба) следува ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ.

• За да извршите уплата Ви испраќаме понуда со вкупна сума и пресметан попуст за вашиот посакуван датум на патување. Сумата може да ја уплатите онлајн со вашата платежна картичка преку нашата веб страна или во банка со уплатница на нашата жиро сметка. види пример од уплатница.
 Цените се изразени во евра за уплати во денарска противвредност (1 евро = 62 денари)
 Задолжително е патничко осигурување за деновите за престој. Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
 kupinapopust е посредник при резервација на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Fibula
Услови и појаснувања:
 Цените се дадени по лице по соба
Доплати:
 Прво дете 0-4.99 год. на дополнително легло се сместува бесплатно
 Второ дете 0 - 4.99 год. на дополнително легло во двокреветна лукс соба плаќа 30% од вкупната сума на еден возрасен
 Прво дете 5-12.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни плаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Второ дете 5 - 12.99 год на дополнително легло со 2 возрасни во двокреветна лукс соба се сместува бесплатно
 Дете 0-12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба плаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен освен во период 28.12 - 03.01.2020 год. плаќа полн износ
 Две деца 0 - 12.99 год. со 1 возрасен во двокреветна соба - секое плаќа по 50% од вкупната сума на еден возрасен освен во период 28.12 - 03.01.2020 год. кога првото дете плаќа целосен износ, а второто плаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Возрасен на дополнително легло плаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
 Божиќна вечера на 25.12.2019 год. (незадолжителна) - 37 евра за возрасен и 21 евра за дете од 5 - 12.99 год.
 Новогодишна вечера (задолжителна) - 82 евра за возрасен и 46 евра за дете од 5 - 12.99 год.Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкХотел „Orphey 4*“

Хотелот Орфеј е луксузен хотел со четири вездички. Сместен во срцето на едно од најмодерните ски-центри во Источна Европа - Банско. Хотелот има единствена локација. Таа е меѓу античките дрвја на паркот. Дворот на хотелот природно поминува во градскиот парк и има прекрасен поглед на планината Пирин. Во близина се Националниот комплекс за преродба и центарот на градот. Во областа се избегна масовна градба и тоа го прави еден од најатрактивните во Банско. Во зима, хотелот нуди одлични услови за скијачи, сноубордери и loversубители на природата. Летото е погодно за обиколни групи, зелени училишта, туристи, во потрага по убавина и свеж воздух на планината Пирин. Хотелот Орфеј нуди услови за конференции и организирани настани. Разновидноста на просториите во хотелот, локацијата и организацијата на хотелот, го прават омилен за семејства со деца. 


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

kupinapopust е посредник при резервација на аранжманот, трговец е фирмата Т.А Фибула Аир Травел со седиште на ул. Вељко Влаховиќ 8/- Скопје и ЕДБ 4030008043257

Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 55%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 13 дена и 20 ч.
 
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Пивница „Темов“ - Стара Скопска чаршија
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање - 83%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање
Уште 2 дена
 1 Купувач
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Уште 2 дена
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 80%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 2 дена
 5 Купувачи
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Мое студио „Дадар“ - Центар
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Уште 2 дена
 1/10 Купувач