Банско повикува! Ноќевање за едно лице со појадок или појадок и вечера во двокреветна соба или  студио + СПА во период од 01.12 - 22.12.2019 год. во хотел „Panorama Resort“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.12.2019  до  22.12.2019 


*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за едно лице со појадок во двокреветна соба или двокреветно студио + СПА - 1424 ден. (23 евра)
 Ноќевање за едно лице со појадок и вечера во двокреветна соба или двокреветно студио + СПА - 1740 ден. (28 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 01.12 - 22.12.2019 год.
• Понудата НЕ Е ВАЛИДНА во период од 07.12 - 09.12.2019 год.
• За време на викендите потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања
Доплати:
 За деца од 0 - 5.99 год. со двајца возрасни сместувањето е БЕСПЛАТНО
 Прво дете од 6 - 13.99 год. со двајца возрасни се сместува бесплатно
 Второ дете од 6 - 13.99 год. со двајца возрасни плаќа 12 евра за ноќевање со појадок и 14.5 евра за ноќевање со појадок и вечера
 Трет возрасен и деца од и над 12 год. плаќаат 18 евра за ноќевање со појадок и 23 евра за ноќевање со појадок и вечера
 За единечно сместување потребно е да доплатите 12 евра за ноќевање со појадок и 14.5 евра за ноќевање со појадок и вечера
• За сместување во апартман со една спална потребно е да доплатите 7.5 евра по ноќевање
Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција
 При помалку од 20 гости храната се служи според сет мени
• Сместувачки капацитет:
- Двокреветна соба - 2 возрасни
- Двокреветно студио - 2 возрасни, 2 возрасни + 1 дете или 3 возрасни
- Апартман со една спална - 2 возрасни + 2 деца, 3 возрасни + 1 дете или 4 возрасни

Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0883 244 696 или на email: panorama@kp-hotels.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ст. Иван Рилски 3
Банско
Покажи ми го патот
тел. 0883 244 696
e-mail:
panorama@kp-hotels.bg
Facebook
WEB

Потребна е претходна резервација на 0883 244 696 или на e-mail panorama@kp-hotels.bg

Хотел „Panorama Resort“ - Банско

Панорама нуди сместување во двокреветни соби, студија и апартмани со една и две спални.
Сите студија и апартмани имаат кујна, кабелска ТВ и тераса со прекрасен панорамски поглед кон Пирин и Банско. Wi-Fi на располагање во сите соби.
Комплексот нуди локален превоз до гондола и центарот на градот со доплата, конференциска сала со комплетна опрема. Паркинг има во близина - на соседната улица.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 3 дена и 11 ч.
 
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 3 дена и 11 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 3 дена и 11 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 3 дена и 11 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 3 дена и 11 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 3 дена и 11 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 3 дена и 11 ч.
 3 Купувачи