Ноќевање за едно лице со појадок или појадок и вечера во двокреветна соба или двокреветно студио + СПА во период од 01.12 - 22.12.2019 год.  во хотел „Panorama Resort“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 26 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.12.2019  до  22.12.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за едно лице во двокреветна соба или двокреветно студио со појадок + СПА - 1740 ден. (28 евра)
 Ноќевање за едно лице во двокреветна соба или двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 2057 ден. (33 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 01.12 - 22.12.2019 год.
 Еден купон е за 1 лице за 1 ноќевање со појадок или појадок и вечера. Тоа значи дека доколку престојувате 2 ноќевања, 2 лица потребни би ви биле 4 купони, за 3 ноќевања 6 купони итн.
Доплати:
 За деца од 0 - 5.99 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 Прво дете од 6 - 13.99 год. сместено со двајца возрасни се сместува БЕСПЛАТНО
 Второ дете од 6 - 13.99 год. сместено со двајца возрасни доплаќа 14.5 евра за ноќевање со појадок и 17 евра за ноќевање со појадок и вечера
 Трет возрасен и деца од и над 14 год. доплаќаат 19.5 евра за ноќевање со појадок и 23 евра за ноќевање со појадок и вечера
 За единечно сместување потребно е да доплатите 14.5 евра за ноќевање со појадок и 17 евра за ноќевање со појадок и вечера
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0883 244 696 или на email: panorama@kp-hotels.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ст. Иван Рилски 3
Банско
Покажи ми го патот
тел. 0883 244 696
e-mail:
panorama@kp-hotels.bg
Facebook
WEB

Потребна е претходна резервација на 0883 244 696 или на e-mail panorama@kp-hotels.bg

Хотел „Panorama Resort“ - Банско

Панорама нуди сместување во двокреветни соби, студија и апартмани со една и две спални.
Сите студија и апартмани имаат кујна, кабелска ТВ и тераса со прекрасен панорамски поглед кон Пирин и Банско. Wi-Fi на располагање во сите соби.
Комплексот нуди локален превоз до гондола и центарот на градот со доплата, конференциска сала со комплетна опрема. Паркинг има во близина - на соседната улица.Може да ве интересираат и следниве понуди: