Ноќевање за 1 лице во студио или апартман со една спална со појадок и вечера + користење на базен со топла вода, сауна, парна бања и WiFi во период од 20.01 - 31.03.2020 год. во прекрасниот хотел „Sunrise Park & Spa Complex“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 23 "kupinapopust" поени.

Купи за 232 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3000 ден.
    • Попуст 41%
    • Заштедуваш 1218 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.03.2020  до  31.03.2020 
* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио / Термин - 10.03 - 31.03.2020 год. - 1782 ден. (29 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална / Термин - 10.03 - 31.03.2020 год. - 1925 ден. (31.5 евро)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио / Термин - 23.02 - 09.03.2020 год. - 1925 ден. (31.5 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио / Термин - 20.01 - 22.02.2020 год. - 1996 ден. (32.5 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална / Термин - 23.02 - 09.03.2020 год. - 2068 ден. (33.5 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална / Термин - 20.01 - 22.02.2020 год. - 2139 ден. (34.5 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 20.01 - 31.03.2020 год.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во студио или апартман со една спална со појадок и вечера. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 Сместување во собите е по 14:00 часот., напуштањето на собите по 12:00 часот.
 Сместувачки капацитети: 
- Студио -
 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год.
- Апартман со една спална - 2 возрасни + 2 деца до 12 год. или 3 возрасни
Доплати:
 За деца или трет возрасен не е потребно да купувате купон.
 Дете до 6 год. се сместува бесплатно. 
 Прво дете од 6 - 11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Деца од 6 - 11.99 год. сместени на редовно легло доплаќаат 80% од вкупната сума на еден возрасен
 Второ дете од 0 - 11.99 год. се сместува бесплатно
 Трет возрасен или дете од и над 12 години сместени на дополнително легло во апартман се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
 Доколку бројот на гостите во моментот е помал од 25, наместо на шведска маса, храната се служи според претходно избрано мени.
 Храната се служи исклучиво во ресторанот на хотелот.
 Приготвување на храна во хотелот не е дозволено.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот 00359 888 890173 или 00359 749 84009 или да испратите e-mail на sunrisebansko@gmail.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Област Парцалето
(веднаш до хотел Mountain Paradise
by the walnut trees)
Покажи ми го патот
Тел. 00359 749 84 009
00359 888 890 173
е- mail:
sunrisebansko@gmail.com
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на маил: sunrisebansko@gmail.com или на телефони: 00359 749 84 00900359 888 890 173

Хотел „Sunrise Park&SPA Complex“
Хотелот се наоѓа на само неколку минути пешачење до најблиската ски станица во Банско. Сместен е на мирна и одлична локација, уреден со природни материјали и нуди безжичен интернет во сите заеднички простории. 
Комплексот содржи гардероба за ски опремата, ресторан и бар кои работат постојано и се на ваше располагање. Спа центарот е опремен со затворен базен со топла вода, сауна, парна бања и ексклузивни третмани за нега на лице и тело.
Комплексот е обиколен со огромна прекрасно уредена градина со сосптвена фурна и можност за припрема на скара. 
На располагање ви е и подземната гаража на хотелот. 
Хотелот располага со 134 редовни легла и распоредени во вкупно 57 сместувачки капацитети. Дел од нив се апартмани дел се студија. 
Секоја соба располага со телевизор, телефон, кујна опремена со основни елементи, фрижидер, сопствена бања, козметика во бањата и сл.  


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок, ручек и вечера / Термин - 17.04 - 20.04.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок, ручек и вечера / Термин - 17.04 - 20.04.2020...
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 16.04 - 20.04.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 16.04 - 20.04.2020 год.
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 06.03 - 08.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 06.03 - 08.03.2020 год.
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Апарат за чистење на лице - Derma Suction - 50%
NikMit
Апарат за чистење на лице - Derma Suction
Уште 7 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интима и надусници) + педикир со гел лак - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интим...
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener  - 29%
NikMit
Четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener 
Уште 7 дена и 3 ч.
 3 Купувачи
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро масажа и 1 антицелулитна масажа - 59%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро...
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Влошки од мемори пена - 67%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 7 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 70%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 7 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Чорапи против проширени вени - Zip Sox - 70%
NikMit
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
Уште 7 дена и 3 ч.
 4 Купувачи
Перниче за патување - Bestway
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Перниче за патување - Bestway
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ножна пумпа
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ножна пумпа
Уште 7 дена и 3 ч.
 
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Ламба за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ламба за во автомобил
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Хидраулична дигалка - крокодилка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Хидраулична дигалка - крокодилка
Уште 7 дена и 3 ч.
 
Слушалки - TREQA EP-712
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Слушалки - TREQA EP-712
Уште 7 дена и 3 ч.