Ноќевање за 1 лице во студио, апартман со една или две спални со појадок и вечера + користење на базен со топла вода, сауна, парна бања и WiFi во период од 06.01 - 31.03.2020 год. во прекрасниот хотел „Sunrise Park & Spa Complex“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 150 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.03.2020  до  30.11.2019 
* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио или апартман со две спални / Термин - 10.03 - 31.03.2020 год. - 1674 ден. (27 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио или апартман со две спални / Термин - 23.02 - 09.03.2020 год. - 1798 ден. (29 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална / Термин - 10.03 - 31.03.2020 год. - 1798 ден. (29 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во студио или апартман со две спални / Термин - 06.01 - 22.02.2020 год. - 1860 ден. (30 евра)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална / Термин - 23.02 - 09.03.2020 год. - 1922 ден. (31 евро)
 Ноќевање за 1 лице со појадок и вечера во апартман со една спална / Термин - 06.01 - 22.02.2020 год. - 1984 ден. (32 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 06.01 - 31.03.2020 год.
 За да го искористите попустот потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во студио, апартман со една или две спални со појадок и вечера. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 Сместување во собите е по 14:00 часот., напуштањето на собите по 12:00 часот.
 Сместувачки капацитети: 
- Студио -
 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год.
- Апартман со една спална - 2 возрасни + 2 деца до 12 год. или 3 возрасни
- Апартман со две спални - 4 возрасни + 2 деца до 11.99 год. или 5 возрасни
Доплати:
 За деца или трет возрасен не е потребно да купувате купон.
 Дете до 6 год. се сместува бесплатно. 
 Прво дете од 6 - 11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 Деца од 6 - 11.99 год. сместени на редовно легло доплаќаат 80% од вкупната сума на еден возрасен
 Второ дете од 0 - 11.99 год. се сместува бесплатно
 Трет возрасен или дете од и над 12 години сместени на дополнително легло во апартман се доплаќа 70% од вкупната сума на еден возрасен
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
 Доколку бројот на гостите во моментот е помал од 25, наместо на шведска маса, храната се служи според претходно избрано мени.
 Храната се служи исклучиво во ресторанот на хотелот.
 Приготвување на храна во хотелот не е дозволено.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот 00359 888 890173 или 00359 749 84009 или да испратите e-mail на sunrisebansko@gmail.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Област Парцалето
(веднаш до хотел Mountain Paradise
by the walnut trees)
Покажи ми го патот
Тел. 00359 749 84 009
00359 888 890 173
е- mail:
sunrisebansko@gmail.com
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на маил: sunrisebansko@gmail.com или на телефони: 00359 749 84 00900359 888 890 173

Хотел „Sunrise Park&SPA Complex“
Хотелот се наоѓа на само неколку минути пешачење до најблиската ски станица во Банско. Сместен е на мирна и одлична локација, уреден со природни материјали и нуди безжичен интернет во сите заеднички простории. 
Комплексот содржи гардероба за ски опремата, ресторан и бар кои работат постојано и се на ваше располагање. Спа центарот е опремен со затворен базен со топла вода, сауна, парна бања и ексклузивни третмани за нега на лице и тело.
Комплексот е обиколен со огромна прекрасно уредена градина со сосптвена фурна и можност за припрема на скара. 
На располагање ви е и подземната гаража на хотелот. 
Хотелот располага со 134 редовни легла и распоредени во вкупно 57 сместувачки капацитети. Дел од нив се апартмани дел се студија. 
Секоја соба располага со телевизор, телефон, кујна опремена со основни елементи, фрижидер, сопствена бања, козметика во бањата и сл.  

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02.01 - 16.01 и 01.03 - 15.04.2020 год.
Хотелски комплекс „Boriki 3*“ - Пампорово
Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02....
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Ноќен чувар  - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Ноќен чувар 
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Рентгенската панорамска слика на цела вилица - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Рентгенската панорамска слика на цела вилица
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС сет филтри + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС ...
Уште 3 дена и 10 ч.
 
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили - 23%
Игротека „Морски Свет“ - нас.Мичурин
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 3 дена и 10 ч.
 2 Купувачи
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + лакирање  - 42%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + л...
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Bluetooth слушалки i7S
NikMit
Bluetooth слушалки i7S
Уште 3 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2020 год. - 8%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 0...
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 12.01 - 24.01.2020 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 12.01 - 24.01.2020 год.
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.12 - 23.12.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.12 - 23.12.2019 год.
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Ноќевање по избор - Термин - 25.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 25.11 - 19.12.2019 год.
Уште 3 дена и 10 ч.