Со купон од 242 ден. и доплата во хотелот од 1370 ден. (22 евра) добивате ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА во период од 22.01 - 27.02.2020 год. во Хотел „Friends 3*“ - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 24 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.01.2020  до  27.02.2020 

Со купон од 242 ден. и доплата во хотелот од 1370 ден. (22 евра) добивате:
 Ноќевање за 1 лице
 Сместување во двокреветна соба
 Појадок и вечера
 Користење на СПА центарот (џакузи, парна бања, релакс зона, сауна)
 Детско катче
 WiFi
 Хотелско осигурување и туристичка такса
Појаснување:
 Понудата е по ноќевање по соба, студио или апартман во период од 20.01 - 27.02.2020 год.
Доплати:

 За деца од 0 - 5.99 год. е БЕСПЛАТНО
 Прво дете од 6 - 12 год. сместено со двајца возрасни на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 13 евра по ноќевање со појадок и вечера
 Второ дете на возраст од 6 - 12 год. на дополнително легло во двокреветна соба се сместува бесплатно
 Трет возрасен и деца од и над 12 год. доплаќаат 18 евра по ноќевање со појадок и вечера
 За единечно сместување купувате купон и доплаќате 16 евра по ноќевање со појадок и вечера
 Сите суми се доплаќаат директно во хотелот на рецепција!
Процедурата за купување на купон е следнава:

 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 899 144 306 или на е-маил sales@kp-hotels.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Рајна Кнегиња бр. 2
Добриниште, Банско
Покажи ми го патот
тел.: +359 899 144 306
e-mail
sales@kp-hotels.bg
WEB

Задолжителна е претходна резервација на тел. +359 899 144 306 или на е-маил sales@kp-hotels.bg


Хотел „Friends“ 3*, Банско

Хотелот е лоциран на 500 метри од првата станица на жичарницата и на 5 минути пешачење од центарот на Банско. Главната автобуска станица и железничката станица се на 2 километри.

Хотелот располага со 41 модерно и стилски опремени соби со спална и двa дополнителни кревети, 4 апартмани со две соби, две бањи, џакузи када. 4 луксузни апартмани со две соби, две бањи, џакузи када, камин и голема тераса со прекрасен поглед кон Пирин и Рила планина.

Прекрасно место за одмор и oпуштање во текот на денот и забава во текот на ноќта - џакузи, сауна, парна бања и масажа. Џакузито е повеќе од луксузен додаток. Употребата на Џакузи има голем број на бенефиции, како физички така и психички.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 2 дена и 1 ч.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 2 дена и 1 ч.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 2 дена и 1 ч.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 2 дена и 1 ч.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 2 дена и 1 ч.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 2 дена и 1 ч.
 
500мл енергизирачки гел за туширање со роза и зелен чај - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл енергизирачки гел за туширање со роза и зелен чај
Уште 2 дена и 1 ч.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ATRIA - CLASSIC AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ATRIA - CLASSIC AQUAMAG Mg...
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 2 дена и 1 ч.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 2 дена и 1 ч.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 2 дена и 1 ч.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 2 дена и 1 ч.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 2 дена и 1 ч.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 2 дена и 1 ч.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 2 дена и 1 ч.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 1 ч.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 2 дена и 1 ч.
 1 Купувач