Велигден во Банско! Со купон од 270 ден. и доплата во хотелот од 1528 ден. (24.5 евра) добивате ноќевање за едно лице со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + СПА во период од 16.04 - 21.04.2020 год. во хотел „Panorama Resort“ - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 27 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.04.2020  до  21.04.2020 
Со купон од 270 ден. и доплата во хотелот од 1528 ден. (24.5 евра) добивате:

 Ноќевање за едно лице
 Сместување во двокреветна соба или двокреветно студио
 Вклучени појадок и вечера
 Бесплатно користење на СПА центарот (базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
 WiFi
 Детско катче
 Трансфер до ски лифтот
 Туристичка такса и хотелско осигурување
 Одлична можност за релаксирање и уживање
Појаснување:

 Понудата е валидна при мин. остварени 3 ноќевања во период од 16.04 - 21.04.2020 год.
Доплати:
 За деца од 0 - 5.99 год. со двајца возрасни сместувањето е БЕСПЛАТНО
 Прво дете од 6 - 13.99 год. со двајца возрасни се сместува БЕСПЛАТНО
 Второ дете од 6 - 13.99 год. со двајца возрасни плаќа 15 евра за ноќевање со појадок и вечера
 Трет возрасен и деца од и над 14 год. плаќаат 22 евра за ноќевање со појадок и вечера
 За единечно сместување потребно е да купите купон и да доплатите дополнителни 15 евра на редовната цена за ноќевање со појадок и вечера
• За сместување во апартман со една спална потребно е да доплатите 5 евра по ноќевање
 Доколку сакате и Велигденска празнична вечера на 19.04.2020 год. потребно е да доплатите 9 евра за деца од 6 - 13.99 год. и 18 евра за возрасни
• Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција
 При помалку од 20 гости храната се служи според сет мени
• Сместувачки капацитет:
- Двокреветна соба - 2 возрасни
- Двокреветно студио - 2 возрасни, 2 возрасни + 1 дете или 3 возрасни
- Апартман со една спална - 2 возрасни + 2 деца, 3 возрасни + 1 дете или 4 возрасн
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0883 244 696 или на email: panorama@kp-hotels.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот..
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ст. Иван Рилски 3
Банско
Покажи ми го патот
тел. 0883 244 696
e-mail:
panorama@kp-hotels.bg
Facebook
WEB

Потребна е претходна резервација на 0883 244 696 или на e-mail panorama@kp-hotels.bg

Хотел „Panorama Resort“ - Банско

Панорама нуди сместување во двокреветни соби, студија и апартмани со една и две спални.
Сите студија и апартмани имаат кујна, кабелска ТВ и тераса со прекрасен панорамски поглед кон Пирин и Банско. Wi-Fi на располагање во сите соби.
Комплексот нуди локален превоз до гондола и центарот на градот со доплата, конференциска сала со комплетна опрема. Паркинг има во близина - на соседната улица.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 6 дена и 5 ч.
 
30 капсули за активни зглобови
“Green Master“ Македонија
30 капсули за активни зглобови
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Организер за лекови Pill Pro - 69%
NikMit
Организер за лекови Pill Pro
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 61%
NikMit
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 6 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper - 60%
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 6 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper - 72%
NikMit
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper
Уште 6 дена и 5 ч.
 3 Купувачи
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево  - 68%
NikMit
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево 
Уште 6 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Влошки од мемори пена - 83%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Караоке микрофон  - 60%
NikMit
Караоке микрофон 
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Маица за затегнување - Slim'n Fit - 66%
NikMit
Маица за затегнување - Slim'n Fit
Уште 6 дена и 5 ч.
 
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни - 58%
NikMit
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни
Уште 6 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 75%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 6 дена и 5 ч.
 2 Купувачи