Со купон од 186 ден. и доплата во хотелот од 1054 ден. (17 евра) добивате 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА услуги во период од 15.03 - 10.05.2020 год. во хотел „St. George Ski & Holiday“ - Банско

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Купи за 186 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.03.2020  до  10.05.2020 
Со купон од 186 ден. и доплата од 1054 ден. (17 евра) добивате:

 1 ноќевање за 1 лице
 Вкусни појадок и вечера
 Сместување во двокреветна соба 
 Затворен базен со минерална вода.
 Џакузи.
 Финска сауна.
 Ароматична сауна.
 Парна бања.
 Детско катче.
 Wi-Fi.
 Паркинг.
 За деца: детски базен, детски игрална, користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна и интернет.
 Луксузен и опуштен одмор.
Појаснување:
 Понудата е по лице и е валидна во период од 15.03 - 10.05.2020 год.
 Понудата не е валидна за време на Велигденските празници во период од 17.04 - 20.04.2020 год.
 Максимум сместување во двокреветна соба е 2 возрасни
 Минимум сместување во студио е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 1 (2 возрасни + 1 дете)
 Минимум сместување во апартман со една спална е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 2 (2 возрасни + 2 деца)
 Минимум сместување во апартман со две спални е 4 возрасни, а максимум сместување е 4 + 2 (4 возрасни + 2 деца)
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 За деца од 0 - 3.99 год. е бесплатно
 За деца од 4 - 13.99 год. се доплаќа 5 евра по ноќевање со појадок и вечера
 Трет возрасен и деца над 13 год. на дополнително легло доплаќаат 13 евра по ноќевање со појадок и вечера
 За сместување во апартман со една спална потребно е да доплатите 10 евра од ден по апартман
 Доколку сакате престој за време на викендите петок и сабота потребно е да доплатитие 5 евра по ноќевање по лице
 Туристичка такса и хотелско осигурување 0.6 евра по лице на ден
 Сите дополнителни доплаќања се вршат на рецепција при пристигнувањето.
Програма за исхрана:
- Појадок 07:30 - 10:00 - ладни и топли оброци, овошје, мусли, корнфлекс, јогурт, свежо млеко, џем, мед
- Вечера 18:30 - 20:30 - на блок маса, вода, сок, безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно црвнео и бело вино како и мн. други бугарски пијалоци
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 088 559 7885 или на e-mail: reservations@stgeorgespabansko.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Асаница 12, Банско 
тел. 0885 597 885
e-mail: 
info@stgeorgespabansko.com
reservations@stgeorgespabansko.com

 Потребна е претходна резервација на на тел. 0885 597 885 или на е-маил info@stgeorgespabansko.com или на reservations@stgeorgespabansko.com

Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древниот и модерниот раскош. Хотелот ви нуди луксуз кој ќе ги задоволи и најспецифичните желби на гостите овозможувајки да се насладите со модерни удобности во срцето на Банско, а воедно и да уживате во убавината на Пирин планина.

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древното и модерниот раскош. Секој сместувачки капацитет во хотелот е осветлен и се карактеризира со стилски модерен мебел, бесплатен WiFi интернет, телевизор со рамен екран со сателитски канали. Бањите се модерно опремени.

Уживајте во прекрасната местоположба на хотелот, во неговата архитектонска изведба, модерниот спа центар и сите останати задоволства, а воедно и во љубезноста на целиот персонал на хотелот кои ова место ќе го направат ваше омилено место за одмор без разлика на периодот во годината.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач