Прекрасен одмор во Банско! 2, 3, 5 или 7 ноќевања за 1 лице во студио, апартман со една или две спални со вклучени појадок и вечер + СПА во период од 03.01 - 31.03.2020 год. во прекрасниот хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 52 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.01.2020  до  31.03.2020 

 * Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 2 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 3472 ден. (56 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 3534 ден. (57 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 3844 ден. (62 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 5146 ден. (83 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 5280 ден. (84 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 5704 ден. (92 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 8494 ден. (137 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 8556 ден. (138 евра)
 5 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 9362 ден. (151 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 11.656 ден. (188 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 11.780 ден. (190 евра)
 7 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 12.896 ден. (208 евра)

Појаснување:
 Купонот може да се искористи во период од 03.01 - 31.03.2020 год.
 Понудата не е валидна во период од 14.02 - 16.02 и 02.03 - 04.03.2020 год.
 Попустот е валиден при максимално искористување на капацитетот на студиото / апартманот.
• Во апартман со две спални потребно е да престојувате мин. 4 лица за што би ви биле потребни 4 купона.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 12 евра по ноќевање
 За трет возрасен и деца над 12 год. не е потребно да се купува купон односно се доплаќа 22 евра по ноќевање

Процедурата за купување на ваучерот е следна:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 887 209 429+359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Местност Бетловото 2760
Разлог, Банско
тел. +359 887 209 429, 
+359 747 97777 
e-mail: 
reservations@aspenresort.bg
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на +359 887 209 429, +359 747 977 77 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg

Hотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ се наоѓа во прекрасната и мирна површина на долината Разлог. Одморалиштето е на само 10 минути со автомобил од добро познатиот ски-центар - Банско.

Гостите на Аспен одморалиште имаат можност да уживаат во величествениот поглед на снежните ридови на планините Пирин, Рила и Родопи.

Комплексот се состои од една главна зграда - Аспен Голф и 2 други споредни. Приемот, ресторанот и велнес центарот се наоѓаат во Аспен Голф.

Ресторан и Лоби БарСобиРелакс зона
Детско катче
Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 - 31.08.2020 год. - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 -...
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Mасажер за грб JOCCA - 35%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 1 ден и 15 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 1 ден и 15 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач