Прекрасен одмор во Банко! 1, 2 или 3 ноќевања за 1 лице во студио, апартман со една или две спални со вклучени појадок и вечер + СПА во период од 01.12 - 23.12.2019 год. во прекрасниот хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 23 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.12.2019  до  31.01.2020 

 * Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 1550 ден. (25 евра)
 1 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 1612 ден. (26 евра)
 1 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 1798 ден. (29 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 3100 ден. (50 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 3224 ден. (52 евра)
 2 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 3534 ден. (57 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во апартман со две спални со појадок и вечера + СПА - 4650 ден. (75 евра)
 3 ноќевања за 1 лице во двокреветно студио со појадок и вечера + СПА - 4712 ден. (76 евро)
 3 ноќевања за 1 лице во апартман со една спална со појадок и вечера + СПА - 5208 ден. (84 евра)

Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи во период од 01.12 - 23.12.2019 год.
 Попустот е валиден при максимално искористување на капацитетот на собата / апартманот.
• Во апартман со две спални потребно е да престојувате мин. 4 лица за што би ви биле потребни 4 купона за 1 ноќевање, 8 купони за 2 ноќевања итн.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купува купон.
 За дете до 5.99 години е бесплатно.
 За дете од 6-11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 12 евра по ноќевање
 За трет возрасен и деца над 12 год. не е потребно да се купува купон односно се доплаќа 22 евра по ноќевање

Процедурата за купување на ваучерот е следна:
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 887 209 429+359 747 97777 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Местност Бетловото 2760
Разлог, Банско
тел. +359 887 209 429, 
+359 747 97777 
e-mail: 
reservations@aspenresort.bg
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на +359 887 209 429, +359 747 977 77 или на e-mail: reservations@aspenresort.bg

Hотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ се наоѓа во прекрасната и мирна површина на долината Разлог. Одморалиштето е на само 10 минути со автомобил од добро познатиот ски-центар - Банско.

Гостите на Аспен одморалиште имаат можност да уживаат во величествениот поглед на снежните ридови на планините Пирин, Рила и Родопи.

Комплексот се состои од една главна зграда - Аспен Голф и 2 други споредни. Приемот, ресторанот и велнес центарот се наоѓаат во Аспен Голф.

Ресторан и Лоби БарСобиРелакс зона
Детско катче
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Бен Трејд ДООЕЛ
Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Бен Трејд ДООЕЛ
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Уште 2 дена и 12 ч.
 1 Купувач