Цело лето на чист планински воздух во преубавото Банско! До 50% попуст за ноќевање по Ваш избор (ноќевање, ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера за време на викендите) + СПА за период од 15.06 - 31.10.2018 год. во прекрасниот Апарт Хотел „Aspen 4*“ 


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 82 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1364 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 682 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.06.2018  до  31.10.2018 

• 1 ноќевање за 1 лице + СПА - 682 ден. (11 евра)
• 1 ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - 806 ден. (13 евра)
• 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера за време на викендите (петок и сабота) + СПА - 1116 ден. (18 евра)

Појаснување:
• Понудата е за 1 лице за период од 15.06 - 31.10.2018 год.
• За време на викендите потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купи купон.
• За прво дете од 0 - 6.99 год. сместено со двајца е БЕСПЛАТНО
• За второ дете од 0 - 6.99 год. сместено со двајца возрасни се доплаќа 4 евра по ноќевање.
• За дете од 7 - 11.99 год. сместено на дополнително легло се доплаќа 50% од вкупната сума на возрасниот за сместување во апартман.
• Трет возрасен и дете над 11.99 год. купува ваучер и ја плаќа редовната цена на понудата.
• Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција.
Процедурата за купување на купон е следнава:
• Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот: +359 882 00 44 17 или на e-mail: info@aparthotelaspen.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 Kralev Dvor 3
Покажи ми го патот
тел. +359 882 00 44 17
e-mail:
info@aparthotelaspen.com
WEB
Facebook

Потребна е претходна резервација на info@aparthotelaspen.com или на + 359 882 00 44 17


Апарт Хотел „Aspen 4*“ -  Банско 

Секој човек сонува за незаборавен одмор. Во апарт хотел Аспен ние ќе Ви обезбедиме комфорт, удобност и добра услуга. Хотелот е оциран наспроти станицата на ски лифтот. Хотелот Ви нуди пространи и убаво уредени апартмани со прекрасен поглед кон Пирин, Рила и Родопите. Хотелот е со модерен СПА центар со затворен базен, сауна, парна бања и сала за масажа. Персоналот ни е млад и симпатичен, подготвен да ги исполни сите ваши желби.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 4 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 4 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 4 дена и 12 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 3 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 3 дена и 19 ч.
 7 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 3 дена и 19 ч.
 3 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 3 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 3 дена и 19 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач