1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок, појадок и вечера или појадок, ручек и вечера + СПА услуги во период од 25.11 - 19.12.2019 год. во хотел „St. George Ski & Holiday“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 143 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.11.2019  до  19.12.2019 

* Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок + СПА услуги - 1426 ден. (23 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + СПА услуги - 1736 ден. (28 евра)
 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок, ручек и вечера + СПА услуги - 2046 ден. (33 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 25.11 - 19.12.2019 год.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветно соба со појадок, појадок и вечера или појадок ручек и вечера + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 Максимум сместување во двокреветна соба е 2 возрасни
 Минимум сместување во студио е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 1 (2 возрасни + 1 дете)
 Минимум сместување во апартман со една спална е 2 возрасни, а максимум сместување е 2 + 2 (2 возрасни + 2 деца) или 4 + 0 (4 возрасни)
 Минимум сместување во апартман со две спални е 4 возрасни, а максимум сместување е 4 + 2 (4 возрасни + 2 деца)
 При минимум 3 полноплаќачи сместувањето во апартман е без доплата за истиот!
Доплати:
 За деца и трет возрасен не купувате купон.
 За деца од 0 - 5.99 год. е бесплатно
 Прво дете од 6 - 13.99 год. плаќаат 6 евра за ноќевање со појадок, 8 евра за ноќевање со појадок и вечера и 10 евра за ноќевање со појадок, ручек и вечера
Второ дете од 6 - 13.99 год. сместено на дополнително легло се сместува бесплатно
 Трет возрасен и деца над 12 год. на дополнително легло доплаќаат 16 евра за ноќевање со појадок, 21 евра за ноќевање со појадок и вечера и 26 евра за ноќевање со појадок, ручек и вечера 
 За сместување во студио потребно е да доплатите 3 евра од ден по соба
 За сместување во едноспален апартман потребно е да доплатите 6 евра од ден по апартман
 За единечено сместување потребно е да доплатите 13 евра по ноќевање
 Сите дополнителни доплаќања се вршат на рецепција при пристигнувањето.
Програма за исхрана:
- Појадок 07:30 - 10:00 - ладни и топли оброци, овошје, мусли, корнфлекс, јогурт, свежо млеко, џем, мед
- Ручек 12:00 - 13:30 - На блок маса; вода и сокови од автомат. Алкохолни пијалоци - со доплата.
- Вечера 18:30 - 20:30 - На блок маса; вода и микс сокови од автомат. Алкохолни пијалоци - со доплата.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 00359 088 559 7885 или на e-mail: reservations@stgeorgespabansko.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Ул. Асаница 12, Банско 
тел. 0885 597 885
e-mail: 
info@stgeorgespabansko.com
reservations@stgeorgespabansko.com

 Потребна е претходна резервација на на тел. 0885 597 885 или на е-маил info@stgeorgespabansko.com или на reservations@stgeorgespabansko.com

Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древниот и модерниот раскош. Хотелот ви нуди луксуз кој ќе ги задоволи и најспецифичните желби на гостите овозможувајки да се насладите со модерни удобности во срцето на Банско, а воедно и да уживате во убавината на Пирин планина.

Прекрасен хотел со луксузни двокреветни соби, студија и апартмани уредени во стил комбинација на древното и модерниот раскош. Секој сместувачки капацитет во хотелот е осветлен и се карактеризира со стилски модерен мебел, бесплатен WiFi интернет, телевизор со рамен екран со сателитски канали. Бањите се модерно опремени.

Уживајте во прекрасната местоположба на хотелот, во неговата архитектонска изведба, модерниот спа центар и сите останати задоволства, а воедно и во љубезноста на целиот персонал на хотелот кои ова место ќе го направат ваше омилено место за одмор без разлика на периодот во годината.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02.01 - 16.01 и 01.03 - 15.04.2020 год.
Хотелски комплекс „Boriki 3*“ - Пампорово
Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02....
Уште 4 дена
 
Ноќен чувар  - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Ноќен чувар 
Уште 4 дена
 
Рентгенската панорамска слика на цела вилица - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Рентгенската панорамска слика на цела вилица
Уште 4 дена
 
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили - 23%
Игротека „Морски Свет“ - нас.Мичурин
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили
Уште 4 дена
 
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 4 дена
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 4 дена
 2 Купувачи
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + лакирање  - 42%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + л...
Уште 4 дена
 
Bluetooth слушалки i7S
NikMit
Bluetooth слушалки i7S
Уште 4 дена
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 4 дена
 1 Купувач