Ноќевање за едно лице со појадок, појадок и вечера или појадок, ручек и вечера во двокреветна соба или студио + СПА во период од 01.04 - 30.04; 01.05 - 30.09 и 01.10 - 30.11.2020 год. во хотел „Panorama Resort“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 142 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.05.2020  до  30.09.2020 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
• Ноќевање за едно лице со појадок во двокреветна соба или студио + СПА / Термин - 01.05 - 30.09.2020 год. - 1426 ден. (23 евра)
• Ноќевање за едно лице со појадок во двокреветна соба или студио + СПА / Термин - 01.04 - 30.04 или 01.10 - 30.11.2020 год. - 1736 ден. (28 евра)
• Ноќевање за едно лице со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + СПА / Термин - 01.05 - 30.09.2020 год. - 1736 ден. (28 евра)
• Ноќевање за едно лице со појадок и вечера во двокреветна соба или студио + СПА / Термин - 01.04 - 30.04 или 01.10 - 30.11.2020 год. - 2046 ден. (33 евра)
 Ноќевање за едно лице со појадок, ручек и вечера во двокреветна соба или студио + СПА / Термин - 01.05 - 30.09.2020 год. - 2046 ден. (33 евра)
• Ноќевање за едно лице со појадок, ручек и вечера во двокреветна соба или студио + СПА / Термин - 01.04 - 30.04 или 01.10 - 30.11.2020 год. - 2356 ден. (38 евра)

Појаснување:
 Понудата е во период од 01.04 - 30.04; 01.05 - 30.09 и 01.10 - 30.11. 2020 год.
Доплати:
 За деца од 0 - 5.99 год. со двајца возрасни сместувањето е БЕСПЛАТНО
 Прво дете од 6 - 13.99 год. со двајца возрасни се сместува БЕСПЛАТНО
 Второ дете од 6 - 13.99 год. со двајца возрасни плаќа 50% од вкупната цена на еден возрасен по ноќевање
 Трет возрасен и деца од и над 14 год. плаќаат 75% од вкупната сума на еден возрасен по ноќевање
 За единечно сместување потребно е да купите купон и да доплатите дополнителни 25 евра на редовната цена по ноќевање
• За сместување во апартман со една спална потребно е да доплатите 5 евра по ноќевање
• Сите доплати се вршат директно во хотелот на рецепција
 При помалку од 30 гости храната се служи според сет мени
• Сместувачки капацитет:
- Двокреветна соба - 2 возрасни
- Двокреветно студио - 2 возрасни, 2 возрасни + 1 дете или 3 возрасни
- Апартман со една спална - 2 возрасни + 2 деца, 3 возрасни + 1 дете или 4 возрасн
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0883 244 696 или на email: panorama@kp-hotels.bg
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот..
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


Ст. Иван Рилски 3
Банско
Покажи ми го патот
тел. 0883 244 696
e-mail:
panorama@kp-hotels.bg
Facebook
WEB

Потребна е претходна резервација на 0883 244 696 или на e-mail panorama@kp-hotels.bg

Хотел „Panorama Resort“ - Банско

Панорама нуди сместување во двокреветни соби, студија и апартмани со една и две спални.
Сите студија и апартмани имаат кујна, кабелска ТВ и тераса со прекрасен панорамски поглед кон Пирин и Банско. Wi-Fi на располагање во сите соби.
Комплексот нуди локален превоз до гондола и центарот на градот со доплата, конференциска сала со комплетна опрема. Паркинг има во близина - на соседната улица.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 1 ч.
 1 Купувач